Виконали кращі хіти класичної та сучасної музики

«Живий» концерт радивилівцям – на головній площі – влаштували викладачі та вихованці Радивилівської школи мистецтв імені Германа Жуковського.

Професійне свято вкотре відзначили з музикою ті, хто є справжніми професіоналами своєї справи, кожного дня прищеплюють дітям любов до прекрасного світу мелодій. А допомагали їм у цьому обдаровані й талановиті вихованці. Концерт місцевим поціновувачам та прихильникам музики, з огляду на сприятливу погоду, влаштували на центральній площі Незалежності – щоб залучити до яскравої мистецької події якомога ширшу аудиторію. Знання досвідчених майстрів і енергія музично обдарованої молоді співзвучно поєднались у чудовий результат: концерт став справжньою окрасою дня, подарував піднесений настрій. Недарма ж кажуть, що музика володіє величезною силою. І хоч творять її часто тільки чорні й білі клавіші, людське життя вона розмальовує найбагатшою палітрою відтінків.

Виступ було приурочено до Міжнародного дня музики. Відзначати його почали за рішенням ЮНЕСКО з 1975 року. У всьому світі цього дня проходять концертні програми за участю кращих артистів і художніх колективів. Традиція має гарне продовження, зокрема, і в Радивилові: щоосені, 1 жовтня, люди музичного таланту дарують містянам незабутнє свято. В попередні роки такі зустрічі відбувалися в актовій залі школи мистецтв.

Міжнародний день музики святкують не тільки композитори, музиканти, а й святкуємо всі ми, хто просто любить музику і життя без неї не уявляє. Наталія ЯНЧИН.

Фоторепортажі з концерту опублікували в соцмережі «Фейсбук»

Наталія ЯНЧИН і Володимир ЯЩУК, члени Національної спілки журналістів України.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.