Вироблятимемо «зелений струм»? А чому б і ні?

У Радивилівській громаді вивчають ресурси для виготовлення вітроенергетики: у селі Стоянівка (Підзамчівське старостинство) невдовзі може з’явитися вітровий парк. Про це повідомляється на сторінці громади у «Фейсбуці».

Інвестуватиме у будівництво вітрової електростанції австрійсько-німецька компанія ТзОВ «Вітропарк Західний – Р».

У Стоянівці вже ведуться відповідні тестові роботи: на орендованій земельній ділянці встановлено щоглу для вимірювання вітрових ресурсів. Це перша стадія проекту, що сприятиме подальшим інвестиційним вливанням у громаду. Устаткування покаже силу вітру та дасть змогу оцінити подальші перспективи вироблення альтернативної електроенергії, на яку сьогодні орієнтується увесь світ.

Ці вимірювання відповідають нормам та стандартам, що діють на міжнародному рівні. Тому всі підготовчі роботи повністю узгоджені з чинним законодавством.

Запуск джерела енергоресурсів з використанням природного потенціалу в Стоянівці стане одним із потужних інвестиційних проектів на території Радивилівської громади.

В Україні загальний річний технічно досяжний енергетичний потенціал альтернативних джерел енергії в перерахунку на умовне паливо становить близько 63 млн тонн. Частка енергії, добутої за рахунок альтернативних джерел, становить сьогодні близько 3 %. Згідно з українською енергетичною стратегією до 2030 р. частку альтернативної енергетики на загальному енергобалансі країни буде доведено до 20 %. Основними та найбільш ефективними напрямами відновлюваної енергетики в Україні є: вітроенергетика, сонячна енергетика, біоенергетика, гідроенергетика, геотермальна енергетика.

електролінія, Верба

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.