Виручені кошти – на потреби українських воїнів

Підприємці Радивилова (сім’я Воронюків), власники магазину «Fashion flora», де реалізовують квітково-рослинну продукцію, віддали на благодійний розпродаж перші вирощені весняні квіти. Усі виручені кошти буде спрямовано на потреби Української армії.

Під закликом «Усе для перемоги!» в центрі міста волонтери громадської організації «Ідея» організували благодійну торгівлю. Як зазначила координаторка ГО «Ідея», депутатка Радивилівської міської ради Софія Форемна, за лічені години вдалось виручити понад 4 тис. грн. Ці кошти волонтерська команда використає на потреби українських захисників. Своїм прикладом радивилівці показують, які сильні українці, коли працюють на спільну мету.

Під час акційної торгівлі не було визначеної ціни на квіти: кожен клав у благодійну скриньку стільки, скільки вважав за потрібне.

Радивилівська ТГ продовжує скоординовувати зусилля та всілякі громадські ініціативи, допомагаючи українським військовим вистояти та перемогти у цій кровопролитній війні, яку веде проти України РФ.

***
Чому оголошується повітряна тривога
✈️Повітряна тривога оголошується, коли сили ППО сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку області або є підтвердження запуску балістичних ракет.
⚠️Повітряна тривога оголошуватиметься стільки разів, скільки цього вимагатиме ситуація! Точне місце, куди може влучити ракета, чи який населений пункт атакує літак, визначити важко.
Будь ласка, після таких сигналів негайно переміщайтесь в укриття ! Це рятує людські життя!

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.