Виставка художника в Радивилівському музеї

Максимові Бєскову 33 роки. Родом він із Бродів. За освітою – педагог, однак в освітній царині не працював. Малює з 19 років. Нещодавно його персональна виставка «Діва» відбулася у львівському Клубі мистецтв «SOVA». Представлені в експозиції роботи створені протягом останніх 6 місяців. А 15 липня презентовано картини бродівчанина в Радивилівському історичному музеї.

Як можна прочитати в соцмережі, рання творчість художника складалася з графіки – олівцем, вугіллям, тушшю. Починаючи від портретів, завершуючи сюрреалізмом. Саме ці роботи стали основою для першої персональної виставки “В рамках ночі”, що проходила в Бродах.

Новий проект Максима – це, на митця, дослідження діалогу між внутрішнім “я” і оточенням, індивідуальним баченням світу і об’єктивною дійсністю, нормами і правилами. Вибір тематики і матеріалів був складним для художника. Свого роду викликом для автора стала пастель.

Найбільше розповісти про чоловіка може жінка, вважає художник. Жінка, яку він малює. Це те, що хочеться йому побачити і відчути на дотик; так виглядають його вірність, терпіння і байдужість; його червона лінія і його зачинена кімната, де немає жодних ліній, а є лише таємниці, котрі не відкриваєш собі; це його ніч в неоновому світлі, де шукаєш простоту Попелюшки, а натомість мрієш про справжню Діву.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Липень 23, 2020

    […] ДИВ: Виставка художника в Радивилівському музеї. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.