Висуванець “Європейської солідарності” попереду

У виборчому окрузі №119, до якого входить і Бродівський район (Львівщина), відбувалась запекла боротьба між трьома кандидатами, і ось нарешті – визначився переможець.

За результатами опрацювання 100% протоколів, у цьому окрузі перемагає висуванець «Європейської солідарності» Михайло Бондар, який набрав 15,57% голосів. Йому поступився висуванець «Слуги народу» Орест Кавецький, отримавши лише на 140 голосів менше (15,39%). І третю сходинку на цьому окрузі має представник «Голосу» Олег Шиба, який відстав від лідера на 469 голосів (14,99%).

Зазначимо, що у Зеленського ще раніше заявили, що оскаржуватимуть результати на 10 округах, у тому числі у 119-му.

Михайло Бондар став другим представником «Європейської солідарності», який переміг на Львівщині: у 116-му окрузі перемогу здобув Микола Княжицький, поінформував http://leopolis.news/one.php?showPost=4697&fbclid=IwAR3VkchEoPWN1oCcfRu-3I4TsE-WpYS5WJQ-Xc6eAOKzh4atuO6KcB2ddnU

Нехай навіть у сусідньому окрузі представники «Європейської солідарності» і «Слуги народу» набрали приблизно однакову кількість голосів, виникає питання: де ж ваш український націоналізм і український патріотизм, галичани? Про Радивилів і округ №154 ми вже й не говоримо.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.