Вивчали досвід роботи Радивилівського ЦНАП

У Центрі надання адмінпослуг Радивилівської міської ради відбувся семінар щодо надання адміністративних послуг, зокрема соціального характеру, через Центр надання адміністративних послуг. Захід організовано програмою «U-LEAD з Європою» та Радивилівською міською радою.

Метою заходу було обговорення якісного надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) з врахуванням повноважень, що передаються органам місцевого самоврядування у сферах: реєстрації бізнесу, нерухомості, місця проживання, актів цивільного стану, соціальних послуг тощо.

Семінар організований для керівників ОТГ та Центрів надання адміністративних послуг сільських та міських рад Волинської, Закарпатської, Черкаської та Рівненської областей з метою вивчення досвіду Радивилівськї міської ради зі створення міськрайонного ЦНАПу та організації ефективної його роботи.

Учасників семінару привітав Радивилівський міський голова Микола Карапетян, який зазначив, що «ЦНАП – це вимога часу, оскільки задоволення потреб територіальної громади, її жителів має виходити на вищий рівень». Учасники семінару обмінялися думками щодо шляхів розв’язання актуальних проблем взаємовідносин ЦНАП як з місцевими так і центральними органами виконавчої влади з надання адмінпослуг. Особливо гостей цікавило питання інтеграції в ЦНАПі послуг соціального характеру, зокрема прийому документів для отримання допомог, пільг, субсидій тощо. Керівник ЦНАПу Марія Пастух, завідувач сектору соціального захисту міської ради Катерина Наконечна, інспектор відділу реєстрації міської ради Галина Пагуба відповіли на актуальні запитання учасників семінару і надали необхідну інформацію, яка стосується надання адмінпослуг щодо реєстрації бізнесу і нерухомості, надання соціальних послуг, реєстрації /зняття з реєстрації місця проживання, роботи з реєстром тергромади, виконання окремих функцій державних кадастрових реєстраторів посадовими особами місцевої ради.

Регіональний координатор по Західній Україні Програми «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук зазначив, що Радивилівський ЦНАП є взірцем кращих практик і реалізації нових повноважень. Цього вдалося досягти завдяки тому, що є належна взаємодія з керівниками територіальних органів і підрозділів ЦОВВ та їх конструктивна співпраця з ЦНАП. Також дуже важливим є фактор «першої особи» в органах, що відповідають за функціонування ЦНАП, тобто особисте розуміння цієї проблематики головою ОТГ.

На семінар були запрошені завідувач сектору управління праці та соціального захисту населення Радивилівської райдержадміністрації Руслана Черемискіна, виконуючий обов’язки старости Дружбівського старостинства Леонід Юсюк, соціальний працівник Немирівського старостинства Руслана Коломієць, які розповіли про аспекти роботи з надання адміністративних послуг соціального характеру через віддалені робочі місця.

Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні порушених тем, а також підтримали ідею формування і реалізації державою послідовної політики щодо розвитку ЦНАП та реальної передачі послуг ЦОВВ органам місцевого самоврядування.

(Зі сторінки Радивилівського ЦНАП у Facebook).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.