Хоровий фестиваль недільних шкіл

У селі Онишківці Дубенського району на території скиту праведної Анни (він розташований поряд із Радивилівським районом) пройшов десятий щорічний хоровий фестиваль недільних шкіл.
onyshkivci2Цього разу показати своє вміння співати приїхали учні близько 30 дитячих шкіл. Підлітки, діти шкільного віку і навіть малята натхненно та урочисто возносили хвалу Богу у піснеспівах. Як повідомляє Рівненська єпархія УПЦ, фестиваль зібрав рекордну кількість учасників та глядачів.

Насельниця скита святої праведної Анни Миколаївського Городоцького жіночого монастиря УПЦ сестра Рахіль розповідає, що з особливим трепетом черниці чекають цей день, з піднесенням готують смаколики для частування гостей, прикрашають зал та сцену для надання фестивалю ще більшої врочистості.

Співали та показували невеличкі біблійні постановки понад три години. Дорослі аплодували виконавцям, діти часто-густо намагалися підспівати, зачувши мелодію знайомого псалму.
Завершилося хорове дійство нагородженням. Традиційно переможців та переможених тут немає.

Не роз’їжджались діти та й їхні наставники до темної ночі: ділились враженнями, запускали кульки у вечірнє небо, інформує сайт ERVE.UA.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.