Храмове свято в селі Бригадирівка Радивилівського району. Фото

Бригадирівка, Радивилівський районНа цьому тижні свій храмовий празник відзначила Свято-Воскресенська парафія села Бригадирівка Радивилівського району.

На запрошення настоятеля храму протоієрея Василія Сидорука розділити свято пасхальної радості та престольного празника в Світлий понеділок прибули священики Радивилівського благочиння: благочинний митрофорний протоієрей Ігор Данилюк, духівник митрофорний протоієрей Віктор Стецюк, митрофорний протоієрей Михайло Кравець,  митрофорний протоієрей Олексій Антонюк, протоієрей Іван Ліщук ( який очолив божественну літургію), протоієрей Юрій Стойко, ієрей Костянтин Чорноус (Костопільське благочиння), ієрей Назар Белейко та ієрей Роман Мельник.

На запричасному стиху проповідував отець Костянтин Чорноус, який у своїй проповіді закликав не сприймати Воскресіння Христове як релігійне свято, але сприймати його як найвищий дар Христовий людству.

По завершені літургії відбувся хресний хід, на якому всіх присутніх було окроплено освяченою водою та прочитані Євангельські зачала.

На закінчення молитви до громади з вітальним словом звернувся благочинний митр. прот. Ігор Данилюк, який привітав настоятеля та парафію з Світлим Христовим Воскресінням та престольним празником. Також у свою чергу привітав усіх присутніх і настоятель парафії прот. Василій Сидорук, подякував усім, хто прийшов розділити цю духовну радість та спільну молитву.

Закінчилося святкування уставним многоліттям. За публікацією сайту Радивилівського благочиння УПЦ КП. Фотознімки – з цього ж сайту.

Бригадирівка, Радивилівський район Бригадирівка, Радивилівський район Бригадирівка, Радивилівський район Бригадирівка, Радивилівський район

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.