Художники Радивилова і Радивилівщини

Сьогодні, 9 жовтня, відзначався День художника. Зрозуміло, представників цієї непростої професії зовсім небагато в невеликому Радивилові. Але вони наполегливо утверджують себе в творчості, беруть участь у художніх виставках, і не тільки на Радивилівщині, знаходять попит на свої картини, скульптурні роботи, речі декоративно-прикладного мистецтва.

Радивилів, художникиНаприклад, успішно працює в Німеччині як художник і реставратор храмів виходець із Радивилова Ростислав Воронко, цікавими картинами та виробами запам’яталися шанувальникам образотворчого мистецтва радивилівці Оксана Петровська, Ольга Круглик, Валерій Шадрін, батько і син Юрій і Роман Козлови, Юліанна Вербіщук (Ворожбит), Агата Капуста (до речі, вона очолює художній відділ Радивилівської дитячої школи мистецтв), Лариса Мороз, Петро Петровський, Юрій Котюк, до них примикають фотохудожники Тарас Підгірняк, Арсеній Бортник, Володимир Ящук, Володимир Серафимов, Віталій Левценюк, Володимир Боярчук та інші. Дехто з них пробує сили в мистецьких організаціях Львова, Києва…

Завдяки Радивилівській школі мистецтв і Козинській музичній школі, а також районному будинку школяра активно підтримуються юні таланти, які виявляють бажання освоїти секрети малювання, ліплення, художнього конструювання.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.