«Яблунева гілка» допомагала й радивилівцям

Радивилівці, ЛуцькХ Міжнародний фестиваль шкільної преси «Яблунева гілка» проходив у Луцьку з 7 до 10 травня. Фестиваль організовують насамперед для того, щоб сформувати нову журналістську еліту, заохотити молодь створювати вільний інформаційний простір, розвивати друковані та інтернет-видання; додатково – консолідувати юнацьку пресу. Кожен учасник заходу має можливість презентувати власну літературну творчість, бачення мистецтва.

Не раз на цьому фестивалі в число переможців входили й представники міста Радивилів. Наприклад, серед таких переможців були Олександр Курсик, нині кореспондент одного з українських телеканалів, Олена Дудко, нині працівник прес-служби облуправління МВС; команда у складі Ганни Крук, Анжели Косінчук і Анастасії Крук, нині студенток вузів, здобула диплом переможця за висвітлення екологічної тематики…

Учні встигають не тільки презентувати свої друковані видання, взяти інтерв’ю, побувати на цікавих екскурсіях, познайомитись із відомими людьми Волині, а й просто подружитись.

За весь час проведення фестивалю – на Волині побували команди з Польщі (Варшава, Бартошице, Дембіце), Німеччини (Херфорд), Київської, Львівської, Тернопільської, Черкаської, Кіровоградської, Чернівецької, Донецької, Хмельницької, Запорізької, Рівненської, Івано-Франківської областей, Автономної республіки Крим та міст Тернополя, Запоріжжя, Києва, Черкас, Львова, Кузнецовська, Олександрії, Новосілки, Хмельницького, Бродів, Радивилова, Теребовлі, Нововолинська, Ковеля, Володимира-Волинського, Сімферополя, Чернівців.

Відбувається захід на базі Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького (письменник Модест Левицький, до речі, на початку ХХ століття жив і працював лікарем у Радивилові).

Для Радивилів.info – з використанням повідомлення сайту «Волинські новини».

Луцьк, Яблунева гілка, 2012, РадивилівНа фото: радивилівці під час одного з луцьких фестивалів (2012 рік).

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.