Як байкери озеленювали місто

Сьогодні в центрі Радивилова в обідню пору дехто став свідком, як учасники місцевої спільноти байкерів, котрі під’їхали до площі мотоциклами, проводили акцію «Посади дерево для свого міста».

Я поспілкувалася з одним із її організаторів – Романом Градишиним.

Він поінформував, що 2-го квітня така ж акція проходила в місті Дубно.

-Байкери придбали за власні кошти декоративні клени з метою озеленити рідне місто. Ми були присутні на тій акції і допомагали своїм друзям у висаджуванні дерев, – розповів Роман. – За юшкою на природі дубенські байкери запропонували нам провести таку ж акцію в Радивилові, тим більше, що у них залишилося невисаджених ще близько 50 дерев. Тому сьогоднішній акції в Радивилові ми щиро завдячуємо свої товаришам з Дубна. Дружити містами – це наша давня байкерська традиція.

Основними координаторами акції в Радивилові стали, крім Романа, Андрій Арапов та Андрій Пагубко. Мені, як викладачу Радивилівського профліцею, було дуже приємно бачити серед волонтерів теперішніх та колишніх учнів нашого навчального закладу.

Після робіт на площі радивилівські і дубенські байкери садили деревця в парку імені Т.Шевченка. А затим радивилівці запросили приятелів із Дубенщини на український борщ на природі.

До речі, радивилівські байкери беруть участь і в благодійних заходах, зокрема, зустрічалися з вихованцями одного з дитбудинків, привозили їм подарунки. А ще – організовують і проводять конкурси під час міських свят, причетні до проведення байкерських фестивалів у нашому краї.

bajkery-1 bajkery-2 bajkery-3 bajkery-4 bajkery-5 bajkery-6 bajkery-7 bajkery-8

Наталя Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.