Як інспектор Фреймут поставила Радивилів догори дриґом

Хто така Ольга Фреймут, розповідати телеглядачам каналу «1+1» не варто, – вона більше року веде популярну передачу «Інспектор Фреймут», у якій, захищаючи права споживачів, перевіряє заклади громадського харчування.

Два дні в Радивилові курсують чутки, що «інспектор Фреймут» завітала й на Радивилівщину. Хтось бачив її біля міської школи, хтось чув, що ночувала в місцевому готелі. Звичайно, такі чутки не могли не збентежити працівників закладів громадського харчування, шкільних їдалень. І вони, не чекаючи перевірки та можливого телевізійного поганьблення, кинулися вимивати та вичищати всі закутки, наводити ідеальний порядок.

Як з’ясував кореспондент Радивилів.info, чутки не підтвердилися, поки що «інспектор Фреймут»залишила Радивилівщину поза увагою. Але чи назавжди? Як зізнався директор одного з навчальних закладів, тільки зараз він побачив, якою насправді повинна бути шкільна їдальня, отож відтепер має більш чіткі критерії вимогливості до своїх працівників.

інспектор ФреймутФотоколаж: Віталій Левценюк (Радивилів), ВІКІПЕДІЯ.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

3 коментарі

 1. Ірина Перетятко сказав:

  І не тільки Радивилів догори дриґом, вся область порядки наводить)))

  • Тарас Грушівський сказав:

   На деяких сайтах була інформація, що Ольга Фреймут вже провела інспекції у Дубенській школі №6 та Вербській школі-інтернаті. Однак освітяни Дубенщини спростували ці повідомлення.

 2. Олена сказав:

  Дуже хочу, щоб Ви подивились як y нашому місті обслуговуют людей в центрі міста! Про спальні райони просто мовчу! Можу дуже багато розповісти…..сумно …хотіла працювати!…такий безлад навіть в моїй голові не вкладається!”!!!Не можу сфотографувати весь цей жах…Отрута для щурів лежить біля печива…Ви маєте це самі побачити!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.