Як ми вчимо українську мову

Рейтинг результативності загальноосвітніх навчальних закладів за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови у 2015 році не так давно оприлюднило Міністерство освіти і науки України. Ось показники, яких досягли школи Радивилівського району.

Навчальний заклад – Місце в Україні

Радивилыв, школа-гымназыя

Радивилів. Школа-гімназія.

Радивилівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» 158
Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 258
Радивилівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» ім. П. Г. Стрижака 2510
Пляшевська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 3147
Ситненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 4339
Дружбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 4512
Рудня-Почаївський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІступенів-дошкільний навчальний заклад» 5089
Козинський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – колегіум» 6001
Теслугівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 6727
Підзамчівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 6982

Ця таблиця свідчить, що найбільш якісні знання з української мови у Радивилівському районі надає Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія»(директор А.Фаєвська), яка більш як із 7 тис. загальноосвітніх навчальних закладів України посіла досить помітне 158 місце, випередивши багато столичних шкіл, а також заклади багатьох обласних центрів країни. На жаль, другий НВК міста Радивилова лише на 2510 місці.

Приємно здивувала Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (директор О.Приступа), яка довела, що і в сільській місцевості при якісній організації навчально-виховного процесу та ефективному менеджменті можна досягати серйозних результатів у якості освіти.

Інші навчальні заклади району посіли посередні або нижчі від посередніх місця у загальноукраїнському рейтингу. Ці місця будуть головним аргументом у визначенні доцільності функціонування зазначених закладів у форматі закладів І-ІІІ чи І-ІІ ступенів під час проведення реформування мережі навчальних закладів уже в недалекому майбутньому.

У рейтинг, крім Пляшевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, не увійшли поки що заклади, де випускалось у 2015 році в 11 класі менше 10 учнів. Аналіз щодо їх результативності Українським центром оцінювання якості знань буде оприлюднено у серпні 2015 року, що стане предметом аналізу на серпневій педагогічній конференції педагогічних працівників.

(За публікацією сайту відділу освіти Радивилівської РДА).

Фото: Володимир Ящук.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.