Як Сергій з “Вар’ятів” обсміяв радивилівців

На хостингу Ютуб у листопаді 2016 р. вміщено відео з виступом Сергія Притули з київського гурту “Вар’ят-шоу”, де він обсміяв Радивилів і радивилівців. Звичайно, до всього треба ставитися з почуттям гумору, артист має право на творчий домисел. Але ж таки подивіться і складіть думку – про Радивилів іде мова після 5 хвилини 54 сек., про це на сторінці «Радивилів» у Фейсбуці повідомив Михайло Довбета.

Не вдалося декому втриматися від коментарів. Ось вони з цієї сторінки:

Володимир Ящук. Про сім церков московського патріархату – це, звичайно, гіпербола… Бо якщо бути точним: 3 московського, 2 київського, 1 греко-католицька церква та ще кілька молитовних будинків трьох конфесій. А не їздять тому, що в малі міста вони взагалі не дуже-то їздять.

Kostyantyn Andriyuk. З такими жартами про найгірший концерт і такою “грунтовною” статистикою про 7 церков, може, краще щоб взагалі не приїздив?

Володимир Ящук. Сергій із Збаража (Тернопілля), там виростав, добре знає, що таке маленький райцентр, так що в створеному ним “смішному” образі Радивилова вгадується рідний йому Збараж.

Kostyantyn Andriyuk. Прикро було за “найгірший концерт”. Може, він і був найгіршим. А навіщо це озвучувати?

Вадим Салійчук. В кожному жарті є лише частка жарту. Ця правда коле кожного з нас. Ні для кого не секрет, що в нашому РБК навіть на випускний влітку потрібно тепло одягатись. Висновок з виступу залишається один: Любіть своє місто, працюйте над його благоустроєм та розвитком. Вірте в Бога, а не в патріархат. Тоді жоден Притула не говоритиме про це на всю Україну. А “Варятам” побажаємо в майбутньому приїжджати до нас не з найгіршим концертом, а з найкращим, тоді і оплески будуть.

Слід зазначити, що Костянтин Андріюк – київський журналіст, виходець з Радивилова. Концерт, який «надихнув» Сергія Притулу на кепкування, відбувся 6 березня 2015 року. А ви свої коментарі можете писати у вікні відгуків унизу цієї сторінки.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

8 коментарів

 1. Мірко сказав:

  Оплески – не гроші, а заїжджі артисти – не безсріберники. Не за оплесками вони в Радивилів їхали. Мабуть, мало хто прийшов їх слухати, через те їм і запам’яталося. Тепер отримуймо на здачу

 2. Наталка Янчин сказав:

  Ну-ну-ну… Вслід за “звіздою” із зелених збаразьких вигонів -Притулою – на Радивилів може образитися частина команд з фіналу “Ліги Сміху” – з великими потугами в місті вдалось розіпхати всього три десятки квитків на виступ… А Дзідзьо – той взагалі, є ймовірність, виношує пісеньку-помсту про “балуваних” радивилівців, які зірвали минулого року концерт своїм повним ігнором до його творчості. Є, звісно, в нас такий грішок – шкодувати власні долоньки… От, хоча б, пройтися по святкуваннях Дня міста і Дня Незалежності: І “Чорні черешні” якось млявенько так відпровадили зі сцени, і Сергія Чантурію, і “Лосколорадос”… То ті хоч нічого не коштували для масовки … А якщо треба платити – ми вибагливі і безжалісні до всіх гастролерів. Навіть не знаю, втішатися з цього приводу чи починати комплексувати…

 3. Марта сказав:

  Чи образливо мені, що вар’ят посміявся з Радивилова? По-перше, треба вміти сміятися навіть із самих себе. По-друге, він посміявся не з мого Радивилова, а з того, який пішов дивитися його виступ. Я на його виступ не ходила і не пішла б ніколи.

 4. Вольдемар сказав:

  Ти вже “обсміяв” без лапок пишеш!..

  • Редактор сказав:

   Словник української мови: в 11 томах. — Том 5, 1974. — Стор. 582.
   ОБСМІЮВАТИ, юю, юєш, недок., ОБСМІЯТИ, ію, ієш, док., перех. і без додатка. Те саме, що висміювати.
   ВИСМІЮВАТИ, юю, юєш і рідко ВИСМІВАТИ, аю, аєш, недок., ВИСМІЯТИ, ію, ієш, док., перех. Брати на сміх, виставляти кого-, що-небудь у смішному вигляді, глузувати, кепкувати з когось, з чогось.

 5. Наташа сказав:

  Його так зачепив Радивилів, що бідний півтора роки не може спокійно спати. бо як інакше це розуміти.

 6. Ліля сказав:

  цікаво чим би він плескав у такому холодному залі?

 7. Амнез сказав:

  Отака цидула – автор Притула. У facebook подала Vika Brechkoповідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.