Як вертолітники з Бродів святкували в Африці

24 серпня в базовому таборі сформованого в Бродах на Львівщині 18-го окремого вертолітного загону, яким командує льотчик-снайпер, полковник Володимир Колотило й котрий виконує завдання Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго, відбулися урочисті заходи з нагоди 24-ї річниці Незалежності України. Під час урочистого шикування командир загону привітав особовий склад із святом та побажав усім військовослужбовцям з честю виконувати свій військовий обов’язок і з гідністю представляти державу Україна на міжнародній арені.

Після цього усі присутні переглянули привітання Президента України й Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка з 24-ї річницею Незалежності України. З нагоди 24-ї річниці Незалежності України кращим військовослужбовцям загону за активну участь у миротворчій діяльності та бездоганне виконання службових обов’язків було вручено грамоти та оголошено подяки.

Під час шикування військовослужбовці 18-ї окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців, які під час проведення антитерористичної операції на Сході країни віддали своє життя захищаючи територіальну цілісність своєї держави. Аби привітати українців на свято завітали командири національних контингентів, які знаходяться поруч з базовим табором українських вертолітників. Це представники Уругваю, Бангладеш, Танзанії, Індії, Сенегалу, Південно-Африканської Республіки та інші поважні гості.

Заступник Командувача Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго генерал-майор Жан Білод передав привітання українським миротворцям від імені Командувача Місії ООН і назвав великою честю разом з українськими військовими відзначати 24 річницю незалежності України. Жан Білод також наголосив: «Від імені керівництва Місії Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго хочу висловити задоволення від виконання завдань та щоденною роботою українських військовослужбовців, які підтримують мир і стабільність у цій африканській країні. Ми слідкуємо та переживаємо разом з українським народом за подіями які сьогодні відбуваються у вас в країні».

Броди, вертолітники, ООНВін також розповів, що кілька років тому перебував у нашій країні і був у військових частинах та на провідних авіаційних підприємствах країни, тож з українськими військовими він знайомий не один рік. Гостей запросили до офіцерського клубу, де вони мали можливість під час перегляду відеопрезентації ознайомитися з історією та сучасністю України, традиціями нашого народу, а під час святкового обіду скуштувати українські національні страви.

На завершення урочистостей командир 18-го окремого вертолітного загону льотчик-снайпер полковник Володимир Колотило подарував іноземним гостям сувенірну символіку нашої держави. Також сторони сфотографувались на згадку.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони України, інформує сайт http://dailylviv.com/news/polityka/vertolitnyky-zi-lvivshchyny-vidznachyly-24-tu-richnytsyu-nezalezhnosti-ukrayiny-v-dr-konho-22272

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.