Які FM-радіостанції слухатимемо в Радивилові незабаром

Рівненська філія концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення завершує будівництво ретрансляційної вежі висотою 110 метрів у селі Копань сусіднього з Радивилівським – Демидівського району. Цифровим телебаченням, радіомовленням та стійким мобільним зв’язком, як передбачається, буде забезпечено всю південну частину області – Демидівський, Радивилівський і Млинівський райони, а також значну кількість населених пунктів Дубенського району.

цифрове телебачення, РадивилівНаціональна рада з питань телебачення і радіомовлення України ще навесні підбила підсумки конкурсу на вільні радіочастоти. Національна телекомпанія України (перший канал “Українського радіо” УР-1) виграла одну з частот і в селі Копань Рівненської області. Ще одна частота в цьому селі дісталася редакції районного радіомовлення Млинівського районної ради. Передбачалося, що на цій частоті працюватиме спільне підприємство за участю редакцій місцевого проводового радіо Демидівського, Радивилівського і Млинівського районів.

Поки що місто Радивилів і значну частину району забезпечує передачами стабільної за якістю трансляції лише західноукраїнська мережа “ФМ Галичина”.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. ВІКА сказав:

    НЕ ЗА БАРОМ, МОЖЕ, ХТОСЬ І БУДЕ СЛУХАТИ, БО В БАРІ ТАКІ FM НІКОМУ НЕ ЦІКАВІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.