Які іграшки вибрати для дитини?

Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина була щасливою і добре розвивалася. Для цього потрібно купувати іграшки, які будуть цьому сприяти. Як же вибрати якісні іграшки для дітей будь-якого віку, щоб вони приносили їм радість і користь?

Перш за все потрібно вибирати іграшки, які будуть розвивати дитину. Все залежить від її віку, тому що для дітей певного віку потрібні відповідні іграшки.

Діти до 3 місяців перш за все вчаться розрізняти звуки і образи, вони вивчають світ. Тому для немовлят потрібні яскраві іграшки, на яких вони будуть зосереджувати свою увагу. Також не обійтися без брязкалець, які розвиватимуть слух малюка.

Для дітей від 3 до 6 місяців важливі тактильні відчуття. За допомогою їх дитина вивчає світ. Тому потрібно вибирати іграшки, відштовхуючись від цього. Обов’язково купуйте іграшки різних матеріалів і форм, щоб малюк вчився відрізняти кулю від куба, дерево від пластмаси і т. д.

Діти від 6 місяців і до року вже навчилися сидіти і розрізняти форми, кольори. У такому віці можете купувати різні м’які іграшки, пластикові або м’які ляльки, кубики, м’ячики – вибір дуже великий. Ідеальним варіантом буде велика книга з яскравими малюнками, які розвинуть візуальне сприйняття дитини.

Для дітей від року до півтора будуть цікавими великі іграшки, на яких вони зможуть посидіти, пообнімати їх. Можна купити великого плюшевого ведмедя, машинку, на якій дитина зможе покататися, рухливу іграшку. Габаритні і рухливі іграшки викличуть великий інтерес у дітей цього віку.

Дітей від 1,5 до 2 рочків цікавлять іграшки, з якими можна проводити якісь маніпуляції. Наприклад, гра в пісочниці з відерцем і лопаткою надовго привернуть увагу дитини. Також хорошою іграшкою для дитини буде електромашина або велосипед. Діти цього віку ще не вміють кататися на такому транспорті, але вже цим цікавляться.

Діти від 2 до 3 років люблять гратися з машинками, ляльками, звірами. Люблять давати їм імена і ролі. Також їх цікавлять різні лялькові будиночки, іграшкові аптечки, гаражі для автомобілів. Все це ви можете придбати, щоб ощасливити малюка.

У дітей 4-5 років інтенсивно розвивається фантазія. Вони вчаться малювати, ліпити різні фігурки з пластиліну. Тому купуйте набори для творчості, які розвинуть фантазію малюків.

Дітям від 5 років потрібно купувати іграшки, які будуть готувати їх до школи. Ідеально підійдуть розвиваючі книги, за допомогою яких дитина буде вчиться читати.

Отже, якщо ви хочете купити хороші іграшки своїй дитині, пам’ятайте кілька нескладних, але важливих правил:

Не купуйте дитині занадто багато іграшок. Це не допоможе їй розвиватися повноцінно. А коли у малюка обмежений вибір іграшок, він буде включати фантазію і зможе вигадати багато нових цікавих ігор.

Купуйте тільки ті іграшки, які будуть приносити дитині лише позитив і користь. Вони не повинні лякати, наприклад, як злі герої з мультфільмів.

Вибирайте іграшки, звертаючи увагу на вік дитини. Як ви вже могли зрозуміти, це дуже важливо, тому що у кожного віку свої особливості.

Якщо хочете порадувати свою дитину, пам’ятайте про ці правила. Крім цього, купуйте іграшки тільки в перевірених місцях. Наприклад, інтернет-магазин подарунків “Tops” пропонує великий вибір дитячих іграшок, які будуть лише радувати вашого малюка і приносити йому користь. Дбайте про своїх дітей – і будьте разом з ними щасливі.

(На правах реклами – http://tops.ua).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.