Які вони, радивилівські чоловіки?

Щорічно 19 листопада відзначається День чоловіків, який був заснований… заради чого б, ви думали? Заради того, щоб привернути увагу до гендерної дискримінації та до проблеми нерівності статей.

Міжнародний чоловічий день з’явився в колишній британській колонії Тринідад і Тобаго – там його вперше відзначили в 1999 році. Пізніше свято знайшло підтримку по всій земній кулі і на сьогоднішній день відзначається в більш ніж 60 країнах світу, включаючи Україну, Росію, Угорщину, Казахстан, США, Австрію, Великобританію, Канаду, Данію, Норвегію, Францію, Італію, Ірландію, Австралію, Індію, Китай, Тринідад і Тобаго, Ямайку, Румунію, ПАР, Танзанію, Зімбабве, Ботсвану, Сейшельські острови, Бурунді, острів Мен, Боснію та Герцеговину, Пакистан, Кубу, Антигуа і Барбуди, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсію, Гренаду та Кайманові острови, Гану, Сінгапур, Мальту та інші країни. Згодом це свято знайшло підтримку в Австралії, країнах Карибського басейну, Північної Америки, Азії, Європи і в Організації Об’єднаних Націй.

А Михайло Горбачов висунув ідею заснування Всесвітнього дня чоловіків. Ця думка припала до вподоби членам Віденському магістрату. А затим ідею підняли нагору в місцевому відділенні ООН та інших організаціях світу. Між тим Всесвітній день чоловіків 1 листопада у країнах СНД не знайшов помітної прихильності.

Отже, саме в Міжнародний чоловічий день маємо нагоду створити такий собі збірний образ радивилівського чоловіка на основі випадкових фотознімків наших кореспондентів при різних святкових і несвяткових оказіях у Радивилові та Радивилівському районі. Автори фото: Володимир Ящук, Василь Семеренко, Наталія Мелих, Степан Мелих, Тарас Грушівський.

Радивилів, Арсеній Бортник, дрон

Назар Парніцький

lic-2

Радивилів, Пасха

mm4a

Радивилів, У Шевченковій світлиці. Фото: Сергій Виговський, Радивилів

Київ, марафон, Ігор Левчук

Радивилів, спортсмениwypusk 9e

Радивилів Радивилів nezaleznist-9dshevchenko-06shevchenko-02

Радивилів, День вчителя, Ігор Киричук

molodi-3Радивилівchol-3chol-2

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Листопад 19, 2016

    […] У Міжнародний чоловічий день маємо нагоду створити збірний образ радивилівського чоловіка на основі випадкових фотознімків Володимира Ящука при різних святкових і несвяткових оказіях у Радивилові та Радивилівському районі. Першу практику таких фотодобірок було втілено торік (дивитися за цим посиланням: http://www.radyvyliv.info/yaki-voni-radivilivski-choloviki.html). […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.