Яким бути територіальним громадам завтра

Учора, 26 жовтня, в Радивилівському районі перебував народний депутат України від нашого виборчого округу Олександр Дехтярчук. Він відвідав не так давно створену Козинську об’єднану територіальну громаду, де обговорено питання бюджетного фінансування громад на 2017 рік. Також вивчалася можливість створення в Козині центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Козин, об'єднана територіальна громадаОлександр Дехтярчук відвідав також Радивилівську об’єднану територіальну громаду. Біля нещодавно встановленого пам’ятного знака в парку Радивилова він вшанував пам’ять воїнів, які загинули в АТО. А ще – взяв участь у роботі сесії міської ради, ознайомився із станом ремонтних робіт, які йдуть у районній лікарні та районному будинку культури, зустрівся з представниками місцевих засобів масової інформації, відповів на їх запитання, проінформував про проведену роботу у Верховній Раді України, поділився своїми враженнями щодо подальшої децентралізації в районі. Про це поінформував сайт РДА.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. axab сказав:

    Децентралізація підвищує вимоги до професіоналізму посадовців місцевого самоврядування, адже ресурси та повноваження пропорційно збільшуються. Чи впораються місцеві очільники з викликами? Впораються, бо підвищують свій рівень і вчаться. Ось живий приклад – Школа місцевого самоврядування DESPRO. Так що “зрада” відміняється. Прорвемося!

    http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1742

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.