Якими в Радивилові бувають зими… ФОТО

Зима в Радивилові, як і належить, починається зі снігом і з невеликим морозом. І, попри те, що перший день грудня ще досить невиразно вказує на зміну пори року, синоптики обіцяють більш відчутне похолодання вже в найближчі дні, а повернення до «плюсів» навіть удень не очікується.

РадивилівУ народі 1 грудня називають зимовказівником, бо погода цього дня, як вважається, визначає погоду всієї зими. Якщо зранку тепло — відлига буде на початку зими, якщо холодно і хурделить опівдні — такою бути, далебі, й середині зими, а якщо під вечір завітрюганить і розгуляється заметіль — значить, наприкінці свого строку йтиме зима від нас неохоче, з погрозами.

У попередні роки Радивилову не завжди щастило зі снігом навіть під час Новорічно-Різдвяних свят. Але бували роки, коли зненацька добряче засипало кучугурами вулиці й провулки містечка, на деякий час паралізуючи і сповільнюючи його життєдіяльність.

Деякі зимові знімки Радивилова, зроблені в попередні роки, нагадають нам призабуті враження. І хоч сучасні фотоапарати, як правило, зберігають із знімком деяку інформацію про параметри зйомки, а також дату і годину фотографування, я вирішив не уточнювати цього в підписах. Спробуйте пригадати самі, коли це було… Якщо взагалі варто пригадувати…

Фотознімки Володимира Ящука дивитися тут: http://photo.i.ua/user/5086/484006/?p=0&r=8288133

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.