Яким буде платний автобан поблизу Радивилова

У 2022 році, як поінформували засоби масової інформації, розпочнеться будівництво нової концесійної дороги Краковець – Львів – Броди – Рівне. Вона продовжить автобан, який завершується на пункті пропуску Краковець. Відтак дорога з’єднає Київ з Європою. Автошлях проляже і через Радивилівщину.

Відомо, що автобан буде завдовжки приблизно 280 км. Орієнтовна вартість проїзду — 8 євроцентів (близько 2,6 гривні) за кілометр. Автобан буде мати 4 смуги, по дві в кожну сторону. На дорозі повинні облаштувати 11 транспортних розв’язок.

«Можна буде швидко та безпечно подолати відстань, це дорога першої категорії, тобто буде бар’єрне огородження. Це перший автобан, який збираються збудувати в Україні такого зразка», — каже Юрій Бучко, заступник голови Львівської облдержадміністрації.

Наразі під дорогу на Львівщині вже сформували земельну ділянку. Про Рівненщину нічого не повідомляється. Але свого часу при обговоренні цього проєкту була, зокрема, пропозиція прокласти автошлях південніше Радивилова. Розглядають різні можливості фінансування – інвесторські кошти чи кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.  (Фото не стосується теми публікації).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.