Ялина звалила в Радивилові флагшток з Державним прапором. Прояви негоди – на фото

Радивилів, церкваНеспроста знаючі люди казали: не було зими зі снігами –  не буде весни і літа. Ось і на порозі третьої декади квітня, який відповідає своїй назві квітуванням абрикосів, аличі та палісадникових квітів, весняна погода несподівано змінюється далеко не весняною.

У місті Радивилів 20 квітня приблизно о пів на третю годину дня густі хмари щедро вдарили не тільки дощем, а й снігом із градом, а пориви ураганного вітру вмить звалили одну з найбільших ялин на центральному майдані міста, поряд із концертним подіумом. Падаючи, вона звалила електричний щит із розгалуженнями для енергоживлення комунікацій площі, а також металеву трубу-флогшток із Державним прапором, а флагшток, у свою чергу, пошкодив верхні конструкції сцени.

Але заступник міського голови В.Ісюк, який саме перебував у центрі міста, подбав про оперативне знеструмлення електроточки і організував роботи з очистки майдану.

Фотографував кореспондент Радивилів.info Володимир Ящук.

Радивилів, церква, градРадивилів, квітень radyvyliv_grad-2 radyvyliv_grad-3 radyvyliv_grad-4 radyvyliv_grad-5 radyvyliv_grad-6 Радивилів, квітень Радивилів, квітень Радивилів, квітень Радивилів, квітень Радивилів, квітень Радивилів, квітень

 

Ялина звалила в Радивилові флагшток з Державним прапором. Прояви негоди – на фото

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.