“Їдуть ті, кого вже відправили помирати…”

Династія цілителів із села Підзамче (Радивилівської об’єднаної територіальної громади Рівненської області) налічує багато поколінь. Без гучної реклами до сім’ї Валецьких їдуть стражденні з усієї України – за сотні і тисячі кілометрів. Через кілька років повертаються, щоб просто сказати “спасибі”.

На рахунку нинішнього продовжувача династії знахарів 51-річного Ігоря Валецкого – десятки врятованих життів тих пацієнтів, від яких відмовилися лікарі. Серед них – неходячі хворі, що пролежали паралізованими по 20-30 років після інсультів, онкохворі, яких не змогла поставити на ноги офіційна медицина, що страждають епілепсією та іншими тяжкими захворюваннями, – пише УкрМедіа.

Ігор ВалецькийДо речі, цілителем Ігор Валецький себе не вважає і не визнає за собою якогось особливого природного дару. Каже, що вся справа – в знанні трав, умінні їх заготівлі, поєднанні і приготуванні настоїв, а також у допитливості, яка відіграє не останню роль.

– Секрет простий – цілителем, як ви кажете, дійсно може стати кожен, – посміхається Ігор Валецький. – Звичайно, цьому передує багаторічний досвід, роки накопичення знань. Але чи багато хто сьогодні цікавляться цим?

Дійсно, незважаючи на те, що майже кожна “зайва” травинка у дворі, бур’ян може стати панацеєю від біди, більшість воліє залишати сотні і тисячі гривень в аптеках. А досконало це ремесло вивчає і згодом стає народним лікарем навіть не кожен тисячний. Саме тому в Підзамче до будинку вчителя (Ігор Валецький викладає у сільській школі біологію) їдуть багато хто.

Батько Ігоря, Євген, за життя був відомим знахарем. Починав шлях до народного визнання із себе самого – травами вилікував гепатит. Покладатися не було на кого – до безрукого інваліда лікарі ставилися байдуже. Євген Валецкий ще в дитинстві втратив обидві руки, розбираючи з хлопцями знайдений на вулиці снаряд – йшли роки війни. Збирати, сушити і виготовляти цілющі настої з трав його навчила бабуся. Він передав свій досвід синові – Ігор у прямому сенсі став його правою і лівою рукою, збирав трави і готував настої.

Стати цілителем змусили пацієнти

Після смерті батька продовжив його ремесло. Зробити це його змусили самі клієнти.

– На ранок після смерті батька приїхав чоловік з 4-ю стадією раку шлунка, – згадує свого першого пацієнта Ігор Валецкий. – Поставив питання руба – лікуй, дарма, чи що, я стільки кілометрів проїхав. У нього вже пішли метастази, важив від сили 40 кілограмів. Діватися було нікуди – підібрав комплекс трав, приготував і віддав настоянку. Через три роки він повернувся подякувати – здоровий, раздобрілий, важив вже близько 100 кг – поправився більш як у два рази! Розповів, що через рік після візиту до мене опинився у лікарів з іншою проблемою – апендицитом. Тоді ж медики вирішили перевірити інші органи. Від онкології і сліду не залишилося.

Рівненський знахар також пригадує ще одну онкохвору, яку додому, в Україну виписали вмирати італійські лікарі. Там вона пройшла курс хіміотерапії, через що додалася ще й серйозна проблема з печінкою. У цьому випадку трави також допомогли – жінка телефонувала своєму рятівникові вже з Нью-Йорка, куди поїхала працювати.

А ще знахар згадує паралізовану пацієнтку, яка майже 30 років пролежала без руху після інсульту. Її поставили на ноги ще настоянки батька.

– До мене зазвичай їдуть ті, кого вже відправили помирати, – зазначає  Ігор Валецкий. – Буду відвертим: не все можна вилікувати травами просто через брак часу. Деколи з пізніми стадіями онкології людина згорає вже через місяць-два, а на лікування потрібно хоча б півроку. Та я і сам в екстрених випадках йду в аптеку. Якщо потрібно зняти серцевий напад, усунути розлад шлунка – аптечні ліки впораються швидше. Травами краще лікувати хронічні, занедбані випадки. Деякі рослини я також беру в аптеках – у нас вони або не ростуть взагалі, чи потрібно їхати їх збирати за 500 км. Наприклад, материнка – в області я наберу трав, яких вистачить лише на два місяці. А треба на цілий рік.

 Ліки з бур’янів

Легше всього, за словами Ігоря Валецкого, лікувати грибкові або шкірні захворювання. Їх “вб’є” настоянка всього з чотирьох трав. Найскладніше – онкологічні. Для їх лікування знахар розробляє цілий комплекс з 47 трав. Без знань дії кожної рослини не обійтися – потрібно знати, які одна одну посилять, а які, навпаки, зведуть нанівець властивості іншої. Секрети настоянок народний лікар відкриває неохоче, але своїм пацієнтам може написати і інструкції по виготовленню – нужденним не шкода. Кожна настоянка виготовляється в залежності від діагнозу і стану організму, індивідуальності здоров’я кожного. Універсального ліку немає.

– Одному може нашкодити те, що допоможе іншого, – зазначає Ігор Валецкий. – Цінна кожна рослина, навіть бур’ян – пирій, кульбаба. Є тільки три абсолютно непотрібних в народній медицині, серед них – псевдо-ромашка. Ще дві я вже і призабув… багато років відрізняю рослини на вигляд, назви стираються в пам’яті. До речі, інший вид ромашки – найбільш корисна рослина з лікувальним дією. Взагалі-то не я лікую людей і навіть не мої трави – а їх же імунна система. Ось що таке онкологія – це збій імунної системи, є клітина, яка повинна була загинути. Треба привести організм в порядок, усунути цей збій, і він сам себе очистить.

До речі, ліки Ігоря Валецкого і його батька запозичив відомий лікар, голова однієї з московських клінік. Спочатку запропонував у листі випробувати його зілля на пацієнтах у своїй лікарні. Ефект був вражаючий. А потім ці ліки з’явилися у продажу в Ізраїлі, куди той виїхав. Але волинський цілитель не ображається.

ОФІЦІЙНО

“Зцілитися від онкозахворювань – це фантастика”

Медики скептично ставляться до випадків чудесного зцілення за допомогою трав. Не заперечують, що й сьогодні використовуються рослинні лікарські комплекси, але все це повинно бути сертифіковане і затверджене Міністерством охорони здоров’я.

– Трави дійсно допомагають при деяких хворобах, цьому є тисячолітні підтвердження в історії, – зазначив заступник головного лікаря Львівської міської дитячої клінічної лікарні Роман Герега. – Краплі, витяжки, сиропи на травах – все це використовується в медицині, але тільки перевірений аптечний продукт, а не зілля знахаря-самоучки з початковою медичною освітою. Але вилікувати онкологію травами – це на грані фантастики і шарлатанства. Інститути і клініки всього світу працюють над лікуванням раку, і досі в неоперабельних випадках його не можна ліквідувати. Звичайно, такі пацієнти хапаються за будь-який шанс – звертаються до цілителів і знахарів, і їх не можна в цьому звинувачувати або це заборонити, це їх право.

http://tenews.te.ua/news_all.php?id=20426

Тел. Валецького І.Є. – +80976374898

Знімок на лицьову сторінку взятий з Інтернету, тож не стосується лікувальних запасів І.Валецького.

Про ще одного радивилівського цілителя читайте в статті:

Відомий травник живе в Радивилові

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

4 коментарі

 1. Інна сказав:

  У мого чоловіка діагностували рак 3 ступені карціному пройшов 1 курс хіміотерапііі самопочуття не поліпшується почула про боліголов підскажіт як ним можна лікуватись

 2. Тетяна сказав:

  Доброго вечора як зв’язатися з цілителем?

 3. Мар'яна сказав:

  Доброго дня. Як зв’язатися з цілителем?

 4. Редактор сказав:

  Сторінка Ігоря Валецького у “Фейсбуці” https://www.facebook.com/profile.php?id=100015227556015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.