Юні радивилівці – під закарпатським сузір’ям

Зовсiм нещодавно група обдарованих дiтей із Радивилівського району взяла участь у Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір’я», який відбувся в смт. Міжгір’я Закарпатської області під егідою Міжнародного центру ЮНЕСКО. Нові знайомства, можливість показати себе з кращої сторони та вибороти призові місця, шанс стати лідером для самого себе, відкрити нові таланти у собі – все це стало ще одною пригодою нашого життя, бо «Рекітське сузір’я», що вже вдванадцяте проводиться з ініціативи Міжнародної Академії літератури та журналістики, об’єднало нас усіх, зробило трішки ближчими один до одного.

У конкурсі було представлено безліч номінацій, у яких кожна дитина могла показти себе як талановита особистість. Представники Радивилівщини також не гаяли дарма часу, вони ретельно готувалися до фестивалю, і їх зусилля не були марними, багато з них вибороли призові місця.

Так, Павлова Оксана, учениця 9 класу Срібненської ЗОШ І-ІІ ступенів, виборола ІІІ місце у номінації “Поезія” в середній віковій категорії.  Мисаковець Надія, учениця 11 класу Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, зайняла ІІІ місце у номінації “Малюнок” у старшій віковій категорії, а Царук Наталія, учениця 7 класу Срібненської ЗОШ І-ІІ ступенів, також виборола ІІІ місце у ції же номінації в середній віковій категорії. Загреба Артем, учень 9 класу Теслугівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, отримав ІІІ місце у номінації “Проза” в середній віковій категорії.

Окрім конкурсу, всі бажаючі могли зіграти у шахи й шашки і вибороти призові місця, отримати нагороди за наполегливість та навики. Учні Радивилівського району проявили себе і з цієї сторони. Павлова Оксана зайняла І місце у шахово-шашковому турнірі серед молоді до 17 років, І місця також здобули Мисаковець Надія у цій же віковій категорії та Царук Наталія серед молоді до 15 років. Матюшок Оксана отримала ІІІ місце серед молоді до 17 років.

Ніхто з учнів не пошкодував, що потрапив у цей мальовничий куточок України, оскільки кожен був вражений неймовірною природою та традиціями. Ще на початку подорожі ми навіть не здогадувалися, що нас чекає мандрівка прекрасними місцями Міжгір‘я. Разом відвідали озеро Синевир, де побували у самому серці Морського Ока, разом зробили багато фотографій на пам’ять, разом хвилювались за друзів – усе це свідчить про те, що за час, проведений на фестивалі, ми згуртувались, навчились підтримувати один одного.

rekityЩиро висловлюємо подяку організаторам цього конкурсу, адже завдяки їм усі діти змогли відпочити, знайти нових друзів, набратись енегрії та сил, щоб з легкістю радувати всіх своїми роботами та відкриттями. Чималу вдячність ми адресуємо кухарям їдальні, які завжди смачно готували страви під наш настрій. Також хочемо подякувати комендантам за те, що вони слідкували за чистотою і порядком.

Жодна дитина не поїхала додому без подарунка, адже ідея, втілена у життя за допомогою Національного парку Синевир, дала змогу всім отримати смерічки, що є символом любові та дружби. Ми дуже-дуже задоволені поїздкою до Міжгір’я, а це головне!
 Оксана Павлова, Оксана Матюшок, учениці 9 класу Срібненської ЗОШ.

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.