Юним олімпійцям допомогли організатори з Рівного

У дитячий санаторно-оздоровчий комплекс “Веселка” біля міста Радивилів завітали працівники Рівненського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Вони привезли веселу спортивно-розважальну програму “Олімпійського літа”. Церемонія відкриття свята була приурочена XIII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалю, котрий проходитиме у Тбілісі (Грузія) до 1 серпня.

Відбувалися командні змагання та індивідуальні конкурси. В естафетних поєдинках загонові команди демонструвати згуртованість, а конкурси допомогли кожному виявити власні здібності.

Веселка, РадивилівДинамічними вийшли естафети «Футбол», «Фітбол», «Баскетбол» і «Волейбол». Дітям було по-справжньому цікаво й весело. Загальну перемогу здобула команда «Спортсмени», друге місце вибороли «Біг- боси», третє – команда «Едельвейс».

У володінні гімнастичним обручем, скакалкою, набиванні футбольного м’яча та накиданні кільця на піраміди виявлялися індивідуальна кмітливість, вправність. У конкурсі «Гімнастичний» перемогу виборола Анастасія Метіса, «Скакалка» – Валентина Новосад, у накиданні кілець на піраміди кращим став Богдан Степченко. З футбольним м’ячем найдовше тримався Владислав Гавришків.

Переможці та призери командних змагань нагородженні дипломами та медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Ті ж, хто був найвправнішим в індивідуальних конкурсах, отримали призи від Відділення НОК України в Рівненській області.

(Для Радивилів.info – за повідомленням телеканалу Рівне-1).

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.