З аеропорту міста Дубно

«Оголошується виліт міжнародного авіарейсу…» І такі оголошення звучатимуть у сусідньому з Радивиловом місті Дубно? Багато хто навіть не чув, що там є аеродром, який можна використовувати для таких потреб.

Аеродром у селі Привільне, за 7 кілометрів від Дубна, поблизу автотраси Дубно – Рівне, який використовувався як військовий, цілком може отримати нове життя. Інвестор із Польщі, який займається вантажними повітряними перевезеннями, готовий взятися за реконструкцію і вкласти відповідні кошти з тим, щоб надалі виконувати з Дубна не тільки вантажні, а й пасажирські рейси. Щоправда, буде це не так і скоро – в 2018 році. І то при тому, що вдасться змінити статус цього об’єкта з військового на цивільний. Адже перебуває він на балансі Міністерства оборони України, хоч і не зрозуміло, чи потрібний йому, бо стан його плачевний.

Дубно, аеродромУтім, злітна смуга цілком задовільна, вантажні авіарейси можна виконувати хоч сьогодні, але потрібна система навігації (освітлення та вогні), вважає представник інвестора з Любліна М.Соколовскі.

«Ми готові вкласти кошти в аеронавігацію та отримати аеродром у 2018 році, оскільки у нас підписані контракти з Німеччиною і ми шукаємо альтернативні шляхи логістики. Дубно розташоване між двома великими містами – Луцьк та Рівне, таким чином, ми оцінюємо потенційний ринок у півмільйона зацікавлених осіб. Великий аеропорт, такий як у Рівному, коштує дорого, а реконструкція малого поблизу Дубна для нашої компанії значно вигідніша. Якщо знайдемо спільну мову з міністерством оборони України, то за 2-3 роки ми готові відкривати перші авіарейси», – зазначив виконавчий директор польської компанії. Про це поінформувало dubno.com.ua.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.