З гарним, новорічно-різдвяним настроєм

Водохрещем (по-іншому це свято називають ЙорданаБогоявлення) завершується цикл Новорічно-Різдвяних свят. У Радивилові і Радивилівському районі вони були насичені різноманітними заходами – як публічними, так і родинними.

У новорічну ніч на центральній площі Радивилова, де сяє вогнями святкова ялинка, з вітальним словом до жителів і гостей міста звернувся міський голова Микола Карапетян. Він коротко охарактеризував здобутки року 2019-го і визначив пріоритети на рік 2020-й.

У різдвяні дні колядники побували в багатьох оселях, в установах і організаціях, які в силу специфіки працюють і в свято. З 1 до 14 січня діяла “Резиденція Діда Мороза” в інклюзивно-ресурсному центрі (Радивилів). Святкові концертні програми пройшли в селах Підзамчому, Немирівці, Радивилівській школі-ліцеї тощо.

17 січня на зустріч у “бібліотечної Солохи” запросила Радивилівська міська бібліотека. Того ж дня в міському будинку культури пройшов фестиваль колядок та щедрівок.

На 20 січня Радивилівська школа мистецтв ім. Германа Жуковського підготувала дійство “Коляда триває, серце звеселяє” (16 год.).

У ці святкові дні новорічні віншування, колядки та щедрівки несли і несуть до людей школярі, учасники художньої самодіяльності та церковні хористи.

Різноманітними святковими заходами були наповнені населені пункти всіх ОТГ району – як Радивилівської, так і Крупецької, Козинської та Бугаївської.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.