З кусаними ранами лівої ноги та правої руки

Біда трапилася з Катериною Г., багатодітною матір’ю, мешканкою міста Радивилів. Надвечір вона вийшла з дому, що у провулку Ватутіна, і подалась до господарської будівлі, розташованої у дворі двоповерхівки, що поруч із приміщенням районного відділу міліції. Як розповідають очевидці, Катерина утримувала там курей, тож поспішала нагодувати домашню птицю. Коли раптом з відчинених дверей одного з під’їздів зненацька вискочив пітбуль і напав на жінку.

Радивилів, покусав песЗахищаючись від агресивної тварини, та спробувала відігнати собаку, але цим тільки ще більше розлютила оскаженілого пса. За словами сусідів, пітбуль мертвою хваткою вп’явся зубами у жінку. Настільки, що навіть сама власниця тварини з кількох спроб не змогла розімкнути грізні щелепи на закривавленій людській плоті. Подробиці цього нападу жахають: довелося навіть щосили втискати пальці в очі пса, аби в такий спосіб — больовим шоком — змусити тварину перестати терзати жінку.

Закривавлену Катерину каретою швидкої допомоги було доставлено у приймальний покій райлікарні з кусаними ранами лівої ноги та правої руки. Як нині стало відомо, жінці наклали близько шести десятка швів.

Про власників агресивного пітбуля сусідам відомо небагато: молода пара винаймала житло у будинку, на вулицю виходили рідко. Здебільшого — у вечірню пору, аби вигуляти собаку. Не відомо, чи виявляла тварина раніше подібну агресію до перехожих, однак після кривавого нападу на жінку власники забрали чотирилапого з орендованого житла. Від гріха подалі: у дворі, нарікають налякані сусіди, проживають молоді сім’ї з малими дітьми. Тому, обурено коментують очевидці нещодавній випадок, усі, без винятку, місцеві власники собак агресивних, бійцівських порід мають звертати підвищену увагу на догляд за такою твариною. Вигулюючи, одягати псам намордники, чіпляти повідки. Та й маршрути обирати такі, де би було якомога менше скупчення дітей, пішоходів.

Тим часом господарі пітбуля добросовісно компенсували потерпілій вартість її лікування в травматологічному відділенні районної лікарні, тож жінка в письмовому вигляді відмовилась від будь-яких претензій до них, проінформувала майор міліції Оксана Шуляк. (“Рівне вечірнє”).

 

 

 

 

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.