З нагоди Дня Збройних Сил України. Фоторепортаж

З нагоди Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня, в Радивилівському районному будинку культури 4 грудня відбулися урочистості, на які запросили колишніх учасників АТО, інших бойових дій, військовослужбовців запасу, волонтерів і підприємців, які допомагають Збройним Силам, нашим землякам, які несуть службу в зоні бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність і територіальну цілісність. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять полеглих.

З привітаннями до присутніх звернулися заступник голови Радивилівської районної ради Андрій Гуменюк, заступник голови міськвиконкому Радивилова Віктор Ісюк, районний військовий комісар підполковник Леонід Кучкуда. Вони нагородили грамотами і подарунками групу учасників антитерористичної операції, а також вручили грамоти підприємцям, керівникам організацій, волонтерам, які надають допомогу військовим. Офіційно повідомлено про  присвоєння чергового офіцерського звання колишньому воїнові-“афганцю”.

Працівники Радивилівського районного будинку культури, учасники художньої самодіяльності підготували концертну програму. У ній прозвучав і надісланий у Радивилів вірш одного з учасників бойових дій у зоні АТО, а також з передової передано колишнім випускником Радивилівської школи-гімназії і урочисто вручено її учням прапор з підписами учасників бойових дій.

У фойє будинку культури учні загальноосвітніх навчальних закладів перед початком урочистості провели ярмарок з метою зібрати кошти для допомоги бійцям АТО. Бажаючі мали нагоду написати побажання для військовослужбовців на сніжинках, виготовлених власними руками.

Кореспондент Радивилів.info Володимир Ящук побував на урочистостях і підготував добірку фотознімків (понад 20), які можна переглянути тут у великому форматі: http://photo.i.ua/user/5086/461292/?p=0&r=9084072

Zbrojni_Syly

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Ірина Перетятко сказав:

    На благодійному ярмарку зібрали 2144 грн. Дякуємо школам, які взяли участь. Плануємо перед святом Миколая провідати наших захисників в зоні проведення АТО та інтернати. Збираємо продукти харчування, засоби гігієни, теплі речі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.