З нагоди чергової річниці Листопадового Чину

У понеділок, 1 листопада, в місті Броди відбулися поминальні заходи, приурочені до 103-ї річниці Листопадового Чину – українського повстання проти польських завойовників 1918 року.

Розпочалося дійство із поминальної панахиди біля символічної могили Борцям за волю України, що на храмовому подвір’ї міської церкви Св. Юрія. Богослужіння провів настоятель храму отець Роман Біль. У своїй проповіді священник говорив про ту далеку звитяжну боротьбу українського народу за свою державу, закликаючи пам’ятати всіх, хто віддав життя за незалежність нашої країни, та провів паралель із боротьбою, яку сьогодні веде український народ із ворогами-зайдами у східних областях України.

Після поминальної панахиди представники від територіальної громади міста Броди поставили вазони квітів до символічної могили і запалили свічки пам’яті.

Також того ж дня, в обідню пору, настоятель церкви Різдва Богородиці у Бродах отець Василь Шира відслужив поминальну панахиду на могилі чотаря Української галицької армії Пилипа Гардзілевича, а директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук розповів присутнім про нелегкий життєвий шлях славного воїна УГА.

Михайло ШИШКА.

Михайло ШИШКА. 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.