З нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

У Радивилівській об’єднаній територіальній громаді  з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги у Другій світовій війні:

  6 – 8 травня

Упродовж дня.

Організація екскурсій у Радивилівському історичному музеї з нагоди Дня пам’яті і примирення.

7-8 травня

Упродовж дня. Години пам’яті «Таким було обличчя у війни» у Радивилівському НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. №2 – ліцей» ім. П.Стрижака.

        8 травня

Краєзнавча панорама «Є в пам’яті миттєвості війни» на базі Дружбівської публічно-шкільної бібліотеки у Дружбівській ЗОШ І-ІІІ ст. – впродовж дня.

11 год. Лінійка-реквієм біля обеліска Слави у парку села Немирівка.

14 год. Героїко-патріотична бесіда «Шляхами болю й перемоги» на базі Башарівської публічно-шкільної бібліотеки у філії «Башарівська ЗОШ І-ІІ ст.» Підзамчівської ЗОШ І – ІІІ ст.

Впродовж дня. Уроки пам’яті «Цих днів не змовкне слава» у Дружбівській ЗОШ І – ІІІ ст.

      9 травня

11 год  – урочисті  мітинги та  покладання квітів  до обелісків  на честь  воїнів-односельчан у селах Немирівка, Дружба, Башарівка, Підзамче.

12 год. «Свято із сльозами на очах» – концерт до Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні на базі філіалу «Будинок культури села Підзамче» міського будинку культури – 12 год.

10 год. 30 хв. – 11 год. Урочиста маніфестація з майдану Незалежності до меморіалу Слави у місті Радивилові.

11 год. 30 хв.  – 12 год. 30 хв. «Пам’ять  в наших серцях живе!» – мітинг-реквієм з нагоди Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні, концерт за участю аматорських колективів на меморіалі Слави

12 год. 30 хв. – 13 год.  Поминання спочилих воїнів. Панахида на меморіалі Слави.

13 год. – «На солдатському  привалі». Частування смачною солдатською кашею. Мелодії воєнних  літ у виконанні духового  оркестру міського будинку  школяра  на Меморіалі Слави.

Радивилів, 9 Травня 2017

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.