З нагоди відзначення Дня матері: вшанування в Радивилові

У другу неділю травня Україна відзначає День матері. З цієї нагоди в залі засідань Радивилівської міської ради було організовано урочистості, під час яких міський голова Микола Карапетян привітав та вручив квіти, пам’ятні подарунки матерям Оксані Ковальчук, Людмилі Черняк, Олені Крохмаль, чиї сини загинули, відстоюючи територіальну цілісність України.

Материнську працю міський голова назвав найвідповідальнішою, зауважив, який особливий і глибинний зміст закладено у слові «мама». Тут – невичерпна теплота і мудрість. Разом із тим лише в матерів – неймовірна сила та жертовність, бо їхнє серце зіткане з любові й милосердя.

Керівник громади зазначив, що найбільший материнський біль – втрачати дітей. З почуттям суму висловив співчуття непоправній втраті матерів військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО і шанобливо подякував за  те, що виховали своїх синів мужніми і відважними, справжніми Героями України/.

Від імені особового складу Радивилівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки  зі словами вітань до матерів загиблих військовослужбовців звернувся також в.о. військового комісара  Василь Мельничук.

Він зазначив, що цими днями представники центру відвідали матерів інших громад Радивилівщини, які не дочекалися додому своїх синів з цієї неоголошеної війни. Кожна з них заслуговує на найвищий вияв людської шани та поваги,  адже виховали патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя творили нову історію держави.

 (За публікацією сайту Радивилівської громади).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.