З новинного поля Радивилівщини

Козинський НВК «Школа-колегіум» отримав новий автобус вартістю 1 млн. 690 тис. гривень, з них 618 650 гривень виділено з бюджету Козинської сільської ради, що становить 37% від загальної вартості. Підвезення учнів цим автобусом планують розпочати після 1 жовтня.

Представники Радивилівської районної ради Володимир Кондик та Федір Стецюк взяли участь у засіданні Госпітальної ради у м.Дубно. Доопрацювали положення про Госпітальну раду. Обрано її 5 співголів. Від Радивилівського району в раді – Стецюк Федір Григорович, депутат районної ради, головний лікар районної лікарні.

«Володар дитячих сердець» – так називається конкурс-голосування серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівської ОТГ з нагоди Дня вчителя, яке цьогоріч відзначається 1 жовтня. Учні повинні вписати у відповідну графу анкети (публікується на сторінці відділу освіти ОТГ у Фейсбуці) прізвище, ім’я та по батькові свого улюбленого вчителя, а також додати його фото.

Зареєстровано випадок отруєння грибами в приміському селі Левятин (Радивилівський район): 68-річний чоловік звернувся із симптомами отруєння в районну лікарню на другий день після вживання сироїжок. Гриби були зібрані в місцевому лісі, потерпілий їв їх сам. Стан хворого — середньої тяжкості. Він перебуває в реанімаційному відділенні.

Постановою Кабінету Міністрів України № 654 від 9 вересня 2017 внесено зміни щодо назв, статусу, протяжності та значень низки автомобільних доріг. Зокрема, дорога Р-26 раніше сполучала Острог, Кременець та Радивилів, а згідно з постановою тепер пролягає лише з Острога до Кременця. А ділянку колишньої дороги Р-26 з Кременця до Радивилова обʼєднали з дорогою Р-32 і тепер вона має назву /М-06/ Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка з індексом Н-02.

(За повідомленнями Інтернет-сайтів).

Фото Віталія Левценюка.

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.