З обласного фестивалю школярів у Пляшевій

У Радивилів.info вже було повідомлення, що з четверга до суботи на цьому тижні в селі Пляшева Радивилівського району, на місці Берестецької битви 1651 року, проводиться фестиваль «Козацький гарт», який має статус як районного, так і обласного.

Як підтверджують запропоновані вам знімки фоторепортажу, дійство біля річки Пляшівки відбувається справді масштабне, багатопланове. І учасникам цього фізкультурно-патріотичного «квесту» – учням з різних загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини насправді цікаво поринати в атмосферу козацької минувшини, брати участь у колоритних інсценізаціях та змаганнях, збагачуватися новими знаннями і почуттями.

Три фото зі сторінки Національного заповідника “Поле Берестецької битви” у Facebook:

Пляшева, Козацький гарт Пляшева, Козацький гарт Пляшева, Козацький гартДалі – фото Василя Семеренка – спеціально для Радивилів.info:

Пляшева, фестиваль Пляшева, козацький гарт Пляшева, козацький гарт Пляшева, козацький гарт

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Червень 20, 2015

    […] У програмі заходів – урочиcте козацьке коло, вшанування полеглих козаків і селян-повстанців на полі Берестецької битви 1651 року, відтворення обряду «Проводи козака на війну», спортивні змагання, козацькі вечорниці на березі річки Пляшівки, козацькі розваги та конкурси. Ще на цю тему: http://www.radyvyliv.info/z-oblasnogo-festivalyu-shkolyariv-u-plyashevij.html […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.