З останніх новин від телеведучої і співачки

Ольга Цибульська, КиївВідома українська телеведуча і співачка Ольга Цибульська, яка народилася і виростала в місті Радивилів, продовжує ділитися на персональному сайті найбільш важливими новинами зі свого особистого і артистичного життя. В Радивилів.info свого часу публікувалася інформація про народження в Олі і її чоловіка сина, названого Нестором, про те, що співачка і телеведуча не тільки вела активне творче життя в період вагітності, а й підготувала диск «МЖ» зі своїми віршами, поклавши їх на музику композитора Геннадія Бондаря і запросивши до озвучення найбільш відомих і талановитих друзів-артистів та телеведучих чоловічої статі.

Турботи про сина Оля вміло поєднує з участю у важливих творчих проектах. Наприклад, 19 квітня на Контрактовій площі в Києві відбувся фестиваль української музики від каналу М2. Хоч на вулиці стояла прохолодна погода, але глядачі зігрівали Ольгу Цибульську (фото вгорі) та інших артистів своїми теплими оплесками.

О.Цибульська взяла участь у проекті журналу “PINK” і навіть погодилася на фотознімки у весільній сукні. «Мені щастить, – пояснила артистка. – Мені часто доводиться з’єднувати серця. На рахунку більше 570 весіль. Багато свят! Багато щасливих облич і спогадів. І я зважилася одягнути сукню нареченої. Квітневий “Рink” уже в продажу. А там мої зізнання в коханні. Весільні сукні я одягаю тільки на зйомках. І тільки для тих, кому вірю, що все буде щиро».

Ольга Цибульська, PINKОля Цибульська приєдналася до проекту «Інтер дітям» від телеканалу ІНТЕР. Мета проекту – збір коштів для центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Ольга Цибульська, ІнтерТелепрограма «Що? Де? Коли?» спільно з телеканалом «1+1» вирішили втілити в життя цікаву ідею – записати гімн програми «Що? Де? Коли?». Його заспівали найяскравіші учасники клубу знавців, знято кліп! У кадрі – Оля Цибульська та Аня Завальська.

Ольга Цибульська, Анна Завальська, Київ

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.