З патріотичними почуттями

У рамках тижня цивільної оборони, що проходив у Радивилівському НВК «Школа №2 – ліцей», відбулися численні тематичні заходи.

На загальношкільній лінійці відбулася зустріч з волонтерами та учасником АТО Едуардом Журавльовим. Волонтер Ірина Перетятко подякувала за малюнки та листівки, які передали учні школи. Також розповіла про нелегкі будні військових у зоні АТО та про те, як багато значить підтримка для бійців.

На заняття до старшокласників школи завітали бійці АТО. Під час зустрічі вони розповіли учням про дії населення та правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації військового характеру, відповіли на запитання щодо безпеки цивільного населення.

Класні керівники 1 – 11-х класів протягом тижня проводили години спілкування на теми: «Небезпечні знахідки», «Види небезпечних ситуацій, які загрожують дитині, та правила поведінки в цих ситуаціях».

Уроки мужності стали вже традиційними для виховної роботи в школі. Класним керівником 8-А класу Анною Салійчук був проведений урок, на якому учні мали змогу ознайомитись з роботою волонтерських організацій, що допомагають військовим у зоні бойових дій.

Членами гуртка «Юні музеєзнавці» проведені екскурсії до музею школи, де учні, працівники навчального закладу та запрошені мали змогу ознайомитися з історією УПА та виставками, присвяченими Революції Гідності та подіям в АТО.

Цього ж тижня відбулася посвята старшокласників у стрижаківці (НВК носить ім’я героя Другої світової війни Павла Стрижака), організована вчителем Миколою Парійчуком. На святі лунали патріотичні пісні та поезія.

Олександра Мельничук, член гуртка «Юні музеєзнавці» Радивилівського НВК «Школа №2 – ліцей» імені Павла Стрижака. (Зі сторінки А.Салійчук у Фейсбуці).

nvk-2a nvk-2b nvk-2c nvk-2d nvk-2e nvk-2f

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.