З приводу вбивства в сусідньому з Радивилівським районі

охота, полюванняСпеціалізованим відділом слідчого управління УМВС України в Рівненській області завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом вбивства жінки, 1990 року народження, вчиненого через необережність, яке трапилося 10 листопада 2014 року на полі, що розташоване неподалік села Річище Млинівського району Рівненської області та входить до складу мисливського угіддя громадської організації «Рівненське обласне товариство «Трофей».

Підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 119 Кримінального кодексу України (вбивство через необережність) обраний запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 20 мінімальних заробітних плат.

Окрім цього, до Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства скеровані матеріали для проведення перевірки за фактом порушення ним законодавства України, що регламентує порядок проведення полювань та правила безпеки при поводженні з мисливською вогнепальною зброєю.

Одразу після скоєння вбивства його обставини стали центром уваги місцевих ЗМІ, оскільки згадувалися імена відомих в області людей. Наступного дня після вбивства заступник начальника УМВС України в Рівненській області Іван Лішневець провів прес-конференцію.

 «Єдине, що можу сказати, – під час полювання стався нещасний випадок. Це пов’язано з неналежною організацією і поводженням під час полювання. Тобто, про навмисне вбивство тут не йдеться, а йдеться про вбивство з необережності. Учасники полювання не дотрималися правил поведінки на полюванні і це мало такі трагічні наслідки», – зазначив правоохоронець. – інформує сайт http://rivne.com.ua/news/2015/01/15/211021.html

А це повідомлення іншого сайту http://www.rivne1.tv/Info/?id=43340:

Справа вже передана до суду. Правоохоронці закінчили розслідування. Юрій Мірков, співвласником парк–готелю «Швейцарія», що у селі Обарів – який є підозрюваним у злочині – не затриманий. Під заставою перебуває вдома.

Закінчено досудове розслідування кримінального провадження за фактом вбивства 24-річної Марти з села Обарів, вчиненого через необережність. Воно трапилося 10 листопада 2014 року, близько 5 години ранку, на полі, неподалік села Річище Млинівського району. Дівчину з мисливської рушниці застрелив рів нянин, випадково переплутавши з дичиною. Потерпіла померла на місці події. Підозрюваному у вчиненні вбивства з необережністі обрано заставу в розмірі 20 мінімальних заробітних плат. Що стало відомо за час слідства, міліція мовчить.

Доповнено 23.01.2015:

Суд затвердив угоду про примирення, укладену між підозрюваним та потерпілим, та вироком від 22.01.2015 за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.119 КК України (убивство через необережність) призначив чоловіку покарання у виді 3 років обмеження волі із встановленням іспитового строку на 1 рік.

Додатково засуджений зобов’язано публічно (або в іншій формі) вибачитись перед рідними загиблої дівчини. Вирок суду ще не набрав законної сили.

Теги: Млинів, Млинівський район, Радивилів, Радивилівський район, сусідній, Рівненська область, убивство, Обарів, Швейцарія.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Марина сказав:

    Пишете, що уклали угоду про примирення між підозрюваним та потерпілим. Це, їй-Богу, щось потойбічне, адже “потерпілий” – убита дівчина. І вона, виходить, примиралася з убивцею?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.