З професійним святом вас, журналісти Радивилівщини!

Жителі Радивилівського району вже звикли, що про тутешні справи можна дізнатися не стільки з обласних чи всеукраїнських засобів масової інформації, скільки з трьох районних газет, районного проводового радіо, сайтів РДА, відділу освіти, Радивилівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек і, звичайно, з нашого сайту «Радивилів.info». Усі люди, зайняті підготовкою чергових газетних номерів, випусків радіо чи наповненням сайтів, без огляду на те, чи мають вони вузівський диплом журналіста, 6 червня відзначають День журналіста. Адже журналістика – не стільки професія, скільки життєве покликання, потяг душі. Як з примусу не станеш поетом, так і без іскри натхнення не станеш добрим журналістом.

Радивилів, Володимир Ящук

Володимир Ящук.

Неспроста в Національній спілці журналістів України є не тільки журналісти за освітою, але й вчителі, інженери, бібліотекарі, лікарі, управлінці… В Радивилові і районі добре зарекомендували себе своїми статтями, репортажами, дослідженнями нині діючі журналісти Володимир Ящук, Василь Семеренко, Наталія Андріюк, Ліна Михайлова, Людмила Грановська та інші. З цікавою публіцистокою на злобу дня публікується Максим Будько, актуальними віршами урізноманітнюють сторінки газет Євген Гудима, Василь Ярмусь…

Свято – День журналіста встановлено 25 травня 1994 року Указом Президента України Леоніда Кравчука на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів. Дата для святкування була вибрана не випадково. Саме в цей день у Брюсселі Національна спілка журналістів України, переважною більшістю голосів, була прийнята до лав Міжнародної федерації журналістів – найбільшої в світі організації професійних працівників ЗМІ. Цей день об’єднує людей творчої неспокійної професії. Це свято людей, які своєю працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки, виховання високих моральних якостей, сприяють розбудові держави.
У день професійного свята наша Інтернет-газета зичить вам, шановні журналісти Радивилівського району і працівники редакцій, творчих успіхів, високих злетів, реалізації найсміливіших задумів і планів.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.