З Радивилова – в Дубно… у секс-шоп

Спочатку довідка для «непродвинутих»: секс-шопами сором’язливо називають магазини особливого профілю – вони продаютьsex-shop_dubno товари інтимного призначення, що випускаються відповідними підприємствами для урізноманітнення статевого життя сексуальних партнерів, хоча іноді можуть слугувати й для інших цілей, наприклад медичних. Оскільки наше законодавство чітко не регламентує діяльність таких магазинів, то поширюється принцип: що не заборонено – те дозволено.

Отож-бо і Дубно вирішило не відставати: вже до кінця січня 2015 року тут мають на меті відкрити перший не тільки в цьому місті, але й у нашій окрузі секс-шоп. Зацікавлені покупці, серед яких зможуть бути і представники Радивилова, матимуть змогу прицінитися  до пікантних товарів для дорослих «гурманів». Зважаючи на те, що ідея відкрити секс-шоп у Дубні «проривна» для всього нашого краю, адже обласні центри Рівне, Львів, Луцьк, Тернопіль з подібними магазинами розташовані далеченько, власники такого тутешнього бізнесу не мають сумніву: попит на їхній асортимент сформується.

Видання ОГО цитує власника дубенського секс-шопу Ігоря Нестерука: «Поправді скажу: в тому нема нічого неприйнятного, вульгарного, бо магазини такого профілю  легально функціонують в усьому світі. Проте консервативні настрої в Україні даються взнаки – тож перше враження інколи буває неоднозначне. Вважаю, що до ринку Євросоюзу слід наближатися не тільки словами, а й ліберальним бізнесом».

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.