З увагою до проблем демобілізованих учасників АТО

Зустріч з демобілізованими учасниками АТО Радивилова і Радивилівського району провели голова Радивилівської районної державної адміністрації Олег Ващук, голова районної ради Володимир Кондик, голова районного об’єднання учасників антитерористичної операції Сергій Бобчук, працівники міської ради, управлінь праці та соціального захисту населення, Держкадастру, Пенсійного фонду в районі, центру зайнятості, райвійськкомату тощо.

rda_atoОбговорювалися питання виділення земельних ділянок, надання пільг на тверде паливо в готівковій формі, зарахування до трудового стажу періоду служби в зоні АТО, отримання санаторно-курортного лікування, послуг з психологічної реабілітації, професійного навчання.

Зокрема, щодо земельних ділянок було зазначено, що на Рівненщині внесено зміни в перелік ділянок, які зарезервовані для надання у власність учасникам АТО та сім’ям загиблих. Також внесено зміни у викопіювання з публічної кадастрової карти для передачі у власність для ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих. Інформацію по Радивилівському району про ці ділянки можна скачати тут:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/50663351/data%28site%29/ato/albom-atlas/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.doc

(За повідомленнями сайтів РДА і райради).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.