За Броди вивозили сміття зі… Львова

23 червня 2016 року на сесії Бродівської районної ради за наполяганням фракції ВО «Свобода» заслухали інформацію про ввезення твердих побутових відходів (ТПВ) зі Львова на бродівський полігон. Як з’ясувалося, до Бродів завозили сміття з обласного центру, причому не відомо, чи є належно оформлена угода про вивезення та захоронення.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Радивилів, сміття

Сміття в кінці вул. Кременецької в Радивилові.

За інформацією голови Бродівської райдержадміністрації Ореста Цигилика, останнім часом зі Львова на бродівський полігон ТПВ (розташований при виїзді з Бродів у напрямку міста Радивилів. – Ред.) завезено 48 машин сміття. Окрім того, його частину вивантажили в неналежному місці, тому місцеве комунальне підприємство було змушене збирати і довозити відходи своїми силами та коштами.

Водночас не відомо, чи є належно укладена угода на завезення сміття на полігон.

На сесії депутати наполягали, аби надалі не допускати захоронення відходів із обласного центру на бродівському полігоні ТПВ.

«Оскільки йдеться про суспільно важливу тему, важливо, аби громада отримувала достатньо інформації, а всі рішення стосовно проблеми сміття ухвалювалися публічно та прозоро», – вважає голова фракції ВО «Свобода» Володимир Чехут.

http://vgolos.com.ua/news/za_napolyagannyam_svobodivtsiv_na_sesii_brodivskoi_rayrady_sluhaly_pytannya_pro_vvezennya_lvivskogo_smittya_219812.html

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. axab сказав:

    Сміття та поводження з твердими побутовими відходами – проблема багатьох населених пунктів. Вирішити питання можна тільки об’єднавши зусилля декількох громад. Як саме можна успішно реалізувати подібний проект за моделлю DESPRO можна дізнатися на їх сайті тут:
    http://despro.org.ua/detsentral%D1%96zovan%D1%96-poslugi/povodzhennya-z-pobutovimi-v-dkhodami/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.