За чесне підприємництво – диплом радивилівцю

Соціально відповідальний бізнес – це розвиток нашого регіону. Це податки, за які ми будуємо на Рівненщині дороги, школи і дитячі садочки.
З нагоди Дня підприємця голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль нагородив дипломами найбільш сумлінних і чесних бізнесменів – платників податків. «Дякую вам за свідому позицію, за розуміння, що бізнес повинен бути легальним, і за допомогу в розвитку області!», – написав він на своїй сторінці у соцмережі.
Серед відзначених – Анатолій Іванович Грисюк, ­ виконавчий директор ТзОВ «Радивилівмолоко», депутат обласної ради з 2015 року. Очолює підприємство з 1996 року, з невеликою перервою, коли був головою Радивилівської райдержадміністрації. Має звання “Заслужений працівник промисловості України”.
Найкращими на Рівненщині стали 19 підприємств. Серед них – ПСП «Україна», ТОВ «ККНК «Технобуд», ТзОВ «Радивилівмолоко», ТДВ «Поліссяхліб», ПРАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», ПП«Агро-Експрес-Сервіс», ТОВ СГП «Ім.Воловікова», СФГ «Крупець-Агроптиця», ПСП «Шпанівське», ТзОВ кузнецовське налагоджувально-монтажне підприємство «Електропівден-монтаж», ТзОВ фірма «Екорембуд ЛТД», ТОВ «Реноме-Євробуд», ТЗОВ «Полюс», ЛТД ТОВ «ТВКРамос», ППФ «Техзапчастина», ТОВ «Транс-Н». Також три підприємці – Ніна Торовець, Валентин Сергієнко, Оксана Гоч.
Анатолій ГРИСЮК, Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.