За депутатські повноваження Крупецької громади

24 квітня у Крупецькій об’єднаній територіальній громаді, куди увійдуть чотири сільради, виборці обиратимуть сільського голову (з 9 кандидатів) і 22 депутатів. Публікуємо список зареєстрованих кандидатів у депутати Крупецької сільської ради нового зразка. Відомості подаються за таким порядком:

Крупець, Радивилівський районПрізвище, ім’я, по батькові Рік народження Освіта Партійність Посада Місце праці

ОКРУГ 1

Токмина Віталій Іванович 17.10.1984 Громадянин України Вища Безпартійний Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Радивилівська районна державна адміністрація с.Крупець

Хом’як Раїса Іванівна 10.12.1963 Громадянка України Безпартійна Секретар ради та виконкому Крупецька сільська рада с.Крупець

ОКРУГ 2

Костюк Ігор Миколайович 08.10.1966 Громадянин України Середня спеціальна Безпартійний Водій ТзОВ «Агролан Крупець» с.Крупець

Чубик Тетяна Миколаївна  22.09.1973 Громадянка України Вища Безпартійна Заступник директора школи з виховної роботи Крупецька ЗОШ с.Крупець

Ралець Лариса Володимирівна 04.04.1977 Громадянка України Вища Безпартійна Майстер ТзОВ «Радивилівмолоко» с.Крупець

ОКРУГ 3

Солонюк Олег Володимирович 01.06.1976 Громадянин України Вища Безпартійний Начальник складу паливно-мастильних матеріалів «Агролан Крупець» с.Крупець»

Юзвяк Андрій Георгійович 09.12.1953 Громадянин України Середня спеціальна Безпартійний Оператор газової котельні «Радивилівмолоко» с.Крупець

ОКРУГ 4

Мирончук Віра Костянтинівна 28.11.1972 Громадянка України Середня спеціальна Безпартійна Майстер цеху «Радивилівмолоко» с.Крупець

Додь Сергій Васильович 01.07.1963 Громадянин України Вища Безпартійний Заступник директора з енергетики ТзОВ «Птахофабрика Крупець» с.Крупець

Чалик Андрій Олегович 24.01.1992 Громадянин України Вища Безпартійний Менеджер з продажу ТОВ «Агропрестиж» с.Крупець

ОКРУГ 5

Мирончук Олександр Володимирович 27.03.1970 Громадянин України Вища Безпартійний Головний агроном «Агролан Крупець» с.Крупець

Медвідь Микола Васильович 16.02.1960 Громадянин України Вища Безпартійний Начальник Радивилівська районна державна лікарня ветеринарної медицини с.Крупець

Перетятко Ганна Володимирівна 22.11.1969 Громадянка України Вища Безпартійна Головний технолог «Радивилівмолоко» с.Крупець

ОКРУГ 6

Загоруйко Микола Костянтинович 28.02.1971 Громадянин України Середня спеціальна Безпартійний Зав. виробництвом  Агрокорпорація «Крупець с.Крупець

Мамчур Руслана Євгеніївна 14.12.1973 Громадянка України Вища Безпартійна Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Крупецька ЗОШ с.Крупець

Гудима Сергій Олегович 11.02.1992 Громадянин України Середня спеціальна Безпартійний Оператор «Радивилівмолоко» с.Крупець

ОКРУГ 7

Бохонко Олександр Сергійович 22.11.1981 Громадянин України Вища Безпартійний Заступник головного бухгалтера «Агролан Крупець» с.Крупець

Серватович Іван Мілійович 24.11.1972 Громадянин України Середня спеціальна Безпартійний Приватний підприємець с.Крупець

Мамчур Іван Миколайович 09.10.1989 Громадянин України Вища Безпартійний Не працює с.Крупець

Кошельник Ірина Миколаївна 29.07.1987 Громадянка України Вища Безпартійна Спеціаліст-землевпорядник Михайлівська сільрада с.Михайлівка

ОКРУГ 8

Сенчук Ігор Михайлович 05.12.1967 Громадянин України Середня технічна Безпартійний Слюсар «Агролан Крупець» с.Баранне

Сенчук Ярослав Михайлович 18.08.1994 Громадянин України Середня спеціальна Безпартійний Слюсар-наладчик «Радивилівмолоко» с.Баранне

Протас Володимир Васильович 07.07.1960 Громадянин України Вища Член партії «Свобода» Священик Церква села Баранне с.Крупець

ОКРУГ 9

Бідюк Лідія Василівна 24.04.1960 Громадянка України Середня спеціальна Безпартійна Секретар «Агролан Крупець» с.Срібне

Семеренко Руслан Сергійович 18.04.1975 Громадянин України Незакінчена вища Безпартійний Фельдшер ФАП села Карпилівка с.Срібне

ОКРУГ 10

Олійник Євгенія Леонідівна 11.11.1973 Громадянка України Вища Безпартійна Соціальний працівник Радивилівський територіальний центр при Крупецькій сільраді с.Срібне

Кравець Віталій Михайлович 27.05.1988 Громадянин України Вища Безпартійний Настоятель церкви Свято-Покровська церква села Бугаївка с.Срібне

ОКРУГ 11

Бугайкіна Олена Миколаївна 08.11.1959 Громадянка України Середня спеціальна Безпартійна Бібліотекар ПШБ села Крупець с.Срібне

Мошкун Петро Олексійович 03.08.1976 Громадянин України Середня спеціальна Безпартійний Оператор Агрокорпорація «Крупець» с.Срібне

Табачук Терентій Григорович 10.11.1947 Громадянин України Середня спеціальна Безпартійний Пенсіонер Не працює с.Заміщина

Перетятко Микола Іванович 22.09.1969 Громадянин України Середня спеціальна Безпартійний с.Срібне

ОКРУГ 12

Заєць Надія Олексіївна 04.04.1975 Громадянка України Середня спеціальна Безпартійна Бухгалтер відділку №2 «Агролан Крупець» с.Заміщина

Бабак Олег Володимирович 21.10.1981 Громадянин України Вища Безпартійний Настоятель церкви Свято-Михайлівська парафія села Срібне с.Заміщина

ОКРУГ 13

Порученко Лариса Василівна 24.12.1981 Громадянка України Вища Безпартійна Головний бухгалтер Михайлівська сільрада с.Михайлівка

Кравець Михайло Михайлович 11.11.1965 Громадянин України Середня професійна Безпартійний Настоятель Свято-Покровська церква села Михайлівка с.Михайлівка

ОКРУГ 14

Житкова Лариса Семенівна 20.12.1965 Громадянка України Вища Безпартійна Секретар Михайлівська сільрада с.Михайлівка

Мирончук Ольга Володимирівна 16.02.1963 Громадянка України Середня спеціальна Безпартійна Не працює с.Михйлівка

ОКРУГ 15

Твердохліб Любов Савівна 07.06.1946 Громадянка України Середня спеціальна Безпартійна с.Засів

ОКРУГ 16

Янісевич Руслан Миколайович 25.09.1978 Громадянин України Середня спеціальна Безпартійний Приватний підприємець с.Боратин

Барабан Христина Василівна 17.11.1991 Громадянка України Вища Безпартійна Касир ТОВ «Альянс Холдинг» с.Михайлівка

ОКРУГ 17

Коткудак Наталія Володимирівна 07.03.1983 Громадянка України Вища Безпартійна Спеціаліст-землевпорядник Боратинська сільрада с.Довгалівка

Мисько Ольга Петрівна 05.08.1988 Громадянка України Вища Безпартійна Діловод Боратинська сільрада с.Довгалівка

Бондарець Інна Феодосіївна 16.04.1980 Громадянка України Середня спеціальна Безпартійна Фельдшер КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги» с.Довгалівка

Костюк Олександр Петрович 18.03.1970 Громадянин України Вища Безпартійний Начальник служби охорони «Агролан Крупець» м.Радивилів

Тарнавська Віра Іванівна 25.07.1966 Громадянка України Вища Безпартійна Директор Довгалівська ЗОШ с.Добривода

ОКРУГ 18

Хомяк Василь Леонідович 05.07.1963 Громадянин України Базова вища Безпартійний Начальник служби безпеки Агрокорпорація «Крупець» с.Крупець

ОКРУГ 19

Парасюк Людмила Василівна 11.10.1985 Громадянка України Вища Безпартійна Викладач Дубенський медичний коледж с.Карпилівка

Табачук Петро Петрович 20.02.1985 Громадянин України Вища Безпартійний Не працює с.Карпилівка

Стародуб Галина Василівна 1978 Громадянка України Середня спеціальна Безпартійна Соціальний працівник Радивилівський територіальний центр при Ситненській сільраді

Бондарчук Микола Олексійович 09.08.1968 Громадянин України Вища Безпартійний Перший заступник голови Радивилівська райдержадміністрація с.Карпилівка

ОКРУГ 20

Нагорна Надія Миколаївна 15.02.1967 Громадянка України Вища Безпартійна Секретар Ситненська сільрада с.Ситне

Ярощук Микола Мефодійович 13.03.1972 Громадянин України Вища Безпартійний Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Радивилівська районна адміністрація с.Гайки-Ситенські

Войцеховський Ростислав Степанович 07.10.1957 Громадянин України Вища Безпартійний Директор Ситненська ЗОШ с.Курсики

ОКРУГ 21

Шевчук Маріанна Миколаївна 06.04.1979 Громадянка України Вища Безпартійна Учитель Ситненська ЗОШ с.Ситне

Ліщук Іван Дмитрович 25.11.1977 Громадянин України Вища Безпартійний Настоятель Свято-Дмитрівська церква села Ситне с.Ситне

Боратинський Руслан Михайлович 18.03.1974 Громадянин України Середня спеціальна Безпартійний Не працює с.Ситне

ОКРУГ 22

Лемещук Віктор Васильович 21.10.1964 Громадянин України Вища Безпартійний Головний інженер Радивилівське УЕГГ ПАТ «Рівнегаз» с.Ситне

Гуменюк Жанна Миколаївна 25.01.1975 Громадянка України Вища Безпартійна Бухгалтер Ситненська сільрада с.Ситне

Список депутатів, обраних 27 березня в об’єднану територіальну громаду з центром – містом Радивилів, опубліковано тут: http://www.radyvyliv.info/radiviliv-obrani-deputatami-vid-obyednano%d1%97-gromadi.html

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Квітень 25, 2016

    […] За депутатські повноваження Крупецької громади […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.