За крадіжку велосипеда – тюремне ув’язнення

За крадіжку велосипеда двоє приятелів з Радивилівського району отримали рік тюремного ув’язнення. Двоколісний транспорт, вартістю у дві з половиною тисячі гривень, необачна власниця безпечно залишила біля під’їзду свого будинку в Радивилові.

Незачинену “дамку”, іноземного виробництва, вподобали собі 17-річний Андрій разом зі своїм 20-річним тезкою. Сівши на велосипед, вони відразу покрутили педалі в бік місця проживання – за межами міста.

Протягом тижня правоохоронці шукали нахаб-зловмисників. Згодом встановили, що до справи причетні двоє сільських хлопців. Як виявилось, «портфоліо» молодшого з них вже вдруге цьогоріч поповнилося злодійськими вчинками.

кража вело– Працівниками слідчого відділу стосовно винних осіб було відкрито кримінальне провадження та розпочато досудове розслідування за частиною 2 статті 185 ( крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб)  Кримінального кодексу України, – прокоментував начальник Радивилівського РВ УМВС України в Рівненській області Віталій Кеда. – Згодом  викрадений транспорт було повернуто власниці.

Суд визнав приятелів винними у злочині та на рік позбавив волі неповнолітнього. Його приятелю обмежив волю теж річним терміном з  триманням у кримінально-виконавчій установі відкритого типу. Однак, на підставі статті 75 Кримінального кодексу України, замінив реальне покарання обом – випробувальним терміном на один рік.

Про це Радивилів.info повідомили з Радивилівський РВ УМВС.
Фотозаставки не стосуються події злочину.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.