За пограбування неповнолітньої

кулакЗавершився судовий розгляд кримінального провадження по обвинуваченню 28-річної Ірини з Радивилівського району у вчиненні грабежу. Дівчина у травні на автобусній зупинці села Козин поконфліктувала із неповнолітньою (на той час) Лілею та ще й вдарила ту кулаком в обличчя і груди. Ліля впала, і в неї з кишені випали триста гривень та мобільний телефон «Nokia». Не вагаючись, Ірина все підняла й забрала собі.

Оскільки з кривдницею потерпіла не була добре знайома, вона відразу звернулася за допомогою до правоохоронців. Вони, зібравши характеризуючі дані на Ірину, встановили всі обставини справи.

На час судового розгляду матеріальний збиток потерпілій нападниця повністю відшкодувала, тому неповнолітня прохала суд суворо не карати Ірину, пообіцявши, що претензій до обвинуваченої мати не буде.

Оцінюючи зібрані докази, Радивлівський суд все ж визнав Ірину винною у вчиненні злочину за частиною 2 статті 186 (грабіж) Кримінального кодексу України, позбавивши її волі на чотири роки. Однак, враховуючи щире каяття та сприяння в розкритті злочину, керуючись статтею 75 Кримінального кодексу України, звільнив її від відбування призначеного покарання, встановивши три роки іспитового строку.

Оксана Шуляк, Радивилівський РВ УМВС.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.