За Радивиловом буде нове «місто мертвих»

Нове міське кладовище Радивилова займатиме майже сім гектарів. Роботи з його облаштування  вже розпочались.

Існуюче кладовище (між вулицями О.Невського, А.Міцкевича і Балки) майже повністю вичерпало свої експлуатаційні можливості. Щоб облаштувати нову територію під захоронення, Радивилівською міською радою у 2016 році було викуплено земельні ділянки сільськогосподарського призначення (паї), загальною площею 6, 8 гектара.

Як прокоментував перший заступник міського голови Віктор Ісюк,  уже в грудні 2018 року за кошти, виділені з міського бюджету в сумі 199 тисяч гривень, було придбано частину бетонної  декоративної  огорожі. А цьогоріч у  жовтні робітники  з  благоустрою  під  керівництвом  спеціалістів  Радивилівської  міської  ради розпочали роботи з облаштування території під майбутнє кладовище, вирівнюють та огороджують місцевість.

– Нове кладовище буде розташовуватися всього за пів кілометра від міста, поряд із лісовим масивом, що в напрямку до села Крупець. Аби все відповідало чинним нормативним документам, маємо спланувати та впорядкувати  територію, поділити її на ділянки-сектори, що  відокремлені  між  собою внутрішніми  дорогами, шириною в 3,5 метра,  облаштувати  під’їзні  шляхи, – наголосив Віктор Михайлович. – Також необхідно збудувати  господарську будівлю для зберігання інвентарю, ритуальний  майданчик,  туалети, спеціальні  місця для розміщення  контейнерів, облаштувати  освітлення та водопостачання.

(З сайту Радивилівської ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Редактор сказав:

    До відома. Від центральної площі Радивилова до нового кладовища – 3 км, до Опарипсівського – теж 3 км, до Лев’ятинського – 2 км, до нині використовуваного на території міста – 1 км.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.