За те, що ненароком підстрілив сусідку-пенсіонерку

постріл рушниціЦя драматична історія сталася ще влітку 2014 року в селі Ситне Радивилівського району, про неї були повідомлення у засобах масової інформації. Але щойно недавно відбувся суд. Державний обвинувач з прокуратури просив визначити винному два роки обмеження волі. І суд цю пропозицію підтримав, але разом з тим вирішив застосувати статтю 76 Кримінального кодесу України та призначив 1,5 року іспитового строку. Також винний повинен відшкодувати потерпілій 50 тисяч гривень.

А все в той драматичний день сталося так. П’ятдесятилітній Дмитро, взявши рушницю, вирішив віднадити від двору вуличних собак. Стріляючи, необачно влучив у 64-літню сусідку-пенсіонерку Віру, яка безпечно поралася на своїй присадибній ділянці.

Але Дмитро, за його словами, про це не знав. І довідався про надзвичайну подію тільки тоді, коли почув, що міліція розшукує винного в пораненні пенсіонерки. Тоді й зрозумів, що ж насправді сталося, і пішов у міліцію.

А поранену пенсіонерку в той же драматичний день її син та онук, викликавши швидку медичну допомогу, доставили в непритомному стані у Радивилівську районну лікарню. Слід зазначити, що особливість поранення виявилася такою, що лікарям відразу не вдалося вийти на правильний діагноз (постріл був у спину, але кровотеча сталася внутрішня). Лише в реанімаційному відділенні з’ясували, що йдеться про проникаюче поранення спини, ушкодження діафрагми та шлунка.

Операція продовжувалася чотири години, потерпілій довелося видалити селезінку. У жінки стався інсульт, її в спішному порядку перевели в Рівненську обласну лікарню. На щастя, поранена вижила, але потребує догляду.

Дмитро не заперечував, що стріляв, але заявив, що сталося все через необічність.

Вирок суду не задовольнив ні потерпілу, ні засудженого. Жінка вважає призначену їй компенсацію такою, що не відповідає втраченому здоров’ю і затратам на лікування, а Дмитро розцінює присуд як надто великий. Тому-то говорити про закінчення судової справи ще рано.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.