За участю керівників Радивилівського району

У п’ятницю, 2 грудня, о 15 годині в Радивилові, в районному будинку культури, розпочнуться заходи з нагоди відзначення 25-ї річниці Збройних Сил України.

Голова районної ради Володимир Кондик та заступник голови ради Андрій Гуменюк зустрілися з жителями села Батьків, і ті озвучили  основні проблеми села, що їх хвилюють. Також керівники визначили основні завдання для в.о. головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я ЦПМСД Валентини Поляк та для  працівників ФАПУ щодо прокладання водопровідної мережі до фельдшерсько-акушерського пункту .

У вівторок, 29 листопада, відбудеться п’ятнадцята позачергова сесія районної ради. Вона внесе зміни до районного бюджету на 2016 рік, затвердить положення про Радивилівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Намічено ухвалити звернення депутатів Радивилівської райради до Кабміну щодо внесення змін до Радивилів, районна радапостанови Кабінету Міністрів від 16.07.2008 №654. У проекті звернення говориться: “Ми, депутати Радивилівської районної ради, підтримуємо звернення громадян району щодо отримання низької надбавки до пенсії громадянам, які необґрунтовано зазнали політичних репресій  і згодом були реабілітовані,  до пенсії або щомісячного  довічного грошового   утримання   чи   державної   соціальної  допомоги,  що виплачуються замість  пенсії;  підвищення  проводиться  в  розмірі 54,4 гривні,  а членам їх сімей, яких було примусово переселено, – 43,52 гривні. Це встановлено Законом України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та постановою Кабінету Міністрів України від 16.07.2008 №654 «Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян». Проте ці документи були прийняті давно, і ми вважаємо, що розмір допомоги повинен бути індексованим, відповідно до рівня інфляції. Разом з тим,  зважаючи на те, що жертви політичних репресій – надто мала та достатньо вікова суспільна група, вважаємо за доцільне громадянам, що реабілітовані як за ст. 1, так і за ст. 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», встановити однакову суму доплати”.

(За публікаціями сайтів райради та РДА).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.