За злободенними депутатськими запитами

Радивилів, фото, види Радивилова, літо в Радивилові, фото Ящук, Ящук, Радивилів інфо, Радивилів infoПід головуванням очільника районної ради О.Пастуха і за участю в.о. голови райдержадміністрації І.Школяра минулого тижня відбулася чергова, 49-а сесія Радивилівської районної ради шостого скликання. На пропозицію О.Пастуха усі присутні в залі вшанували світлу пам’ять загиблих шахтарів і полеглих учасників АТО.

Сесія розпочала свою роботу із розгляду депутатських запитів: М.Стрика – щодо капітального ремонту автомобільної дороги від села Дружба до села Новоукраїнське та ремонту дороги по вул. М.Швеця у Дружбі; О.Бабака – щодо поліпшення електропостачання жителів вул. Озерної у селі Срібне радивилівською дільницею ПАТ «Рівнеобленерго»; В.Лемещука – щодо інформування працівників освіти про виплату у 2015 році надбавки педагогічним працівникам за престижність їх праці відповідно до урядових постанов; В.Лемещука – щодо поточного ремонту автодороги від автомагістралі Київ – Чоп по вул. Молодіжній у напрямку ЗОШ І-ІІІ ст. у селі Ситне; І.Кота – щодо встановлення дорожнього світлофора у Ситному та відновлення вечірньо-нічного освітлення на ділянці автомагістралі Київ – Чоп у Ситному.

На виконання запиту депутатів А.Тимошейка і В.Бортника рада прийняла рішення про висунення кандидатури Надії Андріївни Мельник (с.Хотин) на здобуття обласної премії імені Ігоря Свєшнікова в галузі охорони культурної спадщини краю.

Для підтримки запиту депутата П.Жукевича не вистачило одного голосу, тож зійшлися на думці реалізувати його через депутатське звернення. Депутати заслухали інформації начальника Радивилівського РВ УМВС України у Рівненській області В.Кеди і прокурора району М.Кляпка про стан законності, боротьбу із злочинністю, охорону громадського порядку та результати діяльності за 2014 рік. Виступаючі відповіли на запитання депутатів.

Із звітом щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Радивилівського району за 2014 рік і представленням Програми економічного та соціального розвитку Радивилівського району на 2015 рік виступив в.о.голови райдержадміністрації І.Школяр. Про роботу постійної комісії з економічних питань і комунальної власності, розвитку підприємництва та залучення інвестицій звітував її голова В.Лемещук.

У порядку денному сесії було й питання щодо соціально-побутового та медичного обслуговування пільгових категорій населення. Депутати також внесли зміни до ряду районних програм, затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2014 рік і внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік. А ще прийняли рішення про внесення змін у районну програму “Ветеран”, про розміри надання грошової допомоги громадянам, які опинилися в скрутному матеріальному становищі, затвердили тарифи на послуги теплопостачання КП “Радивилівтеплосервіс”, внесли зміни до інвестиційної програми цього підприємства, надали дозвіл на списання автівок, що стоять на балансі райлікарні (Радивилів), визначилися з орендою майна спільної власності територіальних громад району, заслухали інформацію комісії з інвентаризації приміщення в селі Опарипси по вул. П.Стрижака, 198 та з вивчення законності проживання сімей у цьому приміщенні і прийняли відповідне рішення.

Також було схвалено звернення депутатів районної ради шостого скликання до народного депутата України О.Дехтярчука щодо продовження будівництва газопроводів-відводів, будівництва та реконструкції дороги та внесення змін у законодавство.

У “Різному” слово взяла депутат Т.Шуст. Лейтмотив її виступу: йшли у депутати, щоб прислужитися районній громаді, а не лобіювати свої інтереси… А ще депутат закликала до толерантності, висловлювати свої думки так, аби не ображати інших.


Василь Семеренко. (Радивилівська районна газета “Прапор перемоги”, 13.03.2015).

 

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.