Зацікавилися відпочинком у нашому краї

На Рівненщині розпочинається активний туристичний сезон. Тож, аби популяризувати унікальність Рівненщини та привабити якомога більше туристів, потенціал області представили під час Міжнародної виставки «Україна – подорожі та туризм 2016/UITT» у Києві.

Як розповіла заступник начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Ярослава Гаврилова, стенд Рівненської області лише в перший виставковий день відвідали понад тисячу гостей, які активно цікавилися відпочинком на наших теренах.

Найбільшу зацікавленість серед відвідувачів викликали позиції активного, екстремального, екологічного та подієвого туризму. А також традиційно увага туристичної спільноти була прикута до “Тунелю кохання” (селище Клевань неподалік від Рівного), Тараканівського форту (біля Дубна), Дубенського та Острозького замків, Національного заповідника «Поле Берестецької битви» (Радивилівський район) та християнських святинь, інформує сайт ОДА. До числа пам’яток належать, зокрема, і храми на Радивилівщині – в селах Пляшева, Коритне, Митниця та інших. Церква св. Ол. Невського в Радивилові існує з 1874 року.

Пляшева, Козацькі Могили«Цьогорічний захід продемонстрував зростання попиту на внутрішні подорожі, – розповіла пані Гаврилова. – Туристичні можливості Рівненщини особливо зацікавили компанії з південних та східних областей України».

У рамках ділової програми представники Рівненської області взяли участь у конференціях та робочих зустрічах з колегами із інших областей та країн.

Загаломмасштабна подія об’єднала більше двохсот учасників із 27 країн світу. З такої виставки щороку традиційно починається активний туристичний сезон в Україні.

Автори фото: Арсеній Бортник і Тарас Підгірняк.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.